Justin Bieber Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Nereli Resimleri Biyografi

Justin Bieber Özgeçmişi
Justin Bieber doğum tarihi 1 Mart 1994 yılıdır. Herkes Amerikalı olarak bilse de aslen doğu yeri Kanada Ontario eyaletidir Çocukluğu İngiltere’de annesiyle beraber geçti. Anne ve babası o henüz küçük bir çocuk ken ayrılmış olduğu için babası Justin ile oldukça ilgilenememiştir.
Yoksul bir sokak şarkıcısı olarak sokaklarda para kazanmaya çalışırken 2007 senesinde Youtube’a arkadaşları tarafınca yüklenen cover videosu aniden Justin’i şöhret basamakları ile tanıştırdı. http://ozguncel.com Videoyla birlikte fanatik kitleside artınca prodüktörlerin dikkatini çekmeyi muvaffak oldu. Justin hemen hemen 13 yaşlarındayken imalatçı Scooter Braun tarafınca ortaya çıkarıldı ve Amerikanın yolunu tuttu.

İlk şarkısı ”One Time” 2009 senesinde çıktı ve radyolarda sık sık çalmaya başladı. Aynı yıl ”My World” albümünü çıkardı ve plak ödülünü kazanmıştır. 2010 senesinde bu albümün devamı durumunda yeni bir albüm daha da çıkardı. Albümde yer alan ”Baby” şarkısı 2014 senesinde Youtube’da 1 Milyardan fazlaca seyredildi.

Tam Adı : Justin Drew Bieber
Yaşı: 21 (1 Mart 1994)
Boyu: 1.75 cm
Kilosu: 65 kg
Güneş Burcu: Balık
Nereli: Ontario, Kanada
Eski Sevgilileri: Selena Gomez, Yovanna Ventura,  Ashley Moore
Yeni Sevgilisi: Bilinmiyor
Gözlerinin Rengi: Kahverengi
Saçlarının Rengi: Sarı
Justin Bieber Resimleri Foto Galerisi

Justin Bieber greets his fans Justin-Bieber-Body Justin-Bieber-Sevgilisi-GF

Sponsorlu Bağlantılar

17 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar