İrfan Değirmenci Kimdir? Hayatı Kaç Yaşında Nereli? Biyografi Vikipedi

İrfan Değirmenci Biyografi

Türkiye’nin en sevilen ve başarılı haber spikerlerinden biri olan İrfan Demirci Kanal D ekranlarında sunduğu İrfan Değirmenci ile Günaydın programı ile izleyicin kalbinde adeta taht kurdu. son zamanların en merak edilen soruları İrfan Demirci Nereli ve Kaç Yaşında soruları da ardından geldi. Peki Kimdir İrfan demirci? nerelidir ne iş yapar? İrfan demirci doğum tarihi 1977 yılıdır. Doğum yeri Antalya’ ilimizdir. emekçi bir baba ve İstanbul’lu bir annenin en büyük oğludur. Henüz çocukluk aşamasında ekranlarında gördüğünüz halindeki gibi hiper aktif ve konuşkan olan küçük çocuk “Gazeteci olacak, pek meraklı maşallah” şeklinde pişpişlenirken ilkokulu tamamlarken TED Ankara Koleji’nde ortaokul ve lise öğrenimini tamamladı. İrfan demirci sevgilisi kim? Evli mi? sorularını şu anda yanıtlayamıyoruz.

İrfan Demirci Resimleri

irfan-degirmenci

İrfan Demirci Kaç Yaşında Nereli?

Daha sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi 7 yılda tamamladı. Bu arada Ankara yerel televizyon kuruluşu Ostim TV’de 3 yıl görev aldı. 19 yaşında ilk canlı yayın sunumunu gerçekleştirdi. Daha sonra Atv Ankara Bürosu’nda temsilci Baki Şehirlioğlu’nun tekşvikiyle televizyon muhabirliği görevine başladı. Ali Kırca ile birlikte Cem Uzan’ın Star TV kanalına transfer oldu. 2 Yıl sonra CNN Türk’e 3 yıl sonra da Mehmet Ali Birand’ın teklifi ile Kanal D Haber’de “İçinden insan geçen” haberleri “Ankara’nın renkli yüzü” sunumlarına, Ozguncel.com daha sonra Fox Tv ekranlarında orda başarılı bir kariyer çizgisi daha tamamlayarak şu anda hala sunumunu yağığı Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın programına başladı. 37 yaşındaki başarılı haberci İran Demirci hayatı hakkında bilgiler bu şekilde yorumlarınızı fikirleriniz alt kısımdan paylaşabilirsiniz. Ya da Buradan İrfan Demirci İle Gündaydın Programına Mesaj Gönder sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. mehmet yüksel dedi ki:

    Muhterem kardeşim İrfan bey, sizi görevinizde çok başarılı buluyorum Cenab-ı Allah’tan sağlıklı günler dilerim. Selamlar.

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar