Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İntikam Oyuncuları

İntikam Dizisi oyuncu isimleri, İntikam Oyuncu Kadrosu, İntikam Dizisi ne zaman Başlıyor? İndikam hangi kanalda? Yeni sezonda bir çok kanal yönetimi dizileri hakkında hayal kırıklığı yaşarken bu durumu fırsat bilen bazı televizyon kuruluşları büyük yatırımlar yapma kararı alıyor. Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşkı Memnu adlı dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile baş rolleri paylaşan başarılı oyuncu Beren Saat, Bihter rolüyle Behlül’le yaşadığı yasak aşk nedeniyle büyük ilgi görmüştü, başarılı oyunculuğu sayesinde de çok ta nefret edilmişti. Ozguncel.com Ardından da bu imajdan kurtulmak için hemen yeni bir dizi patlattılar :) İçinde muhtar emminin de bulunduğu dev bir kadro tarafından ırzına geçilen güzel, fakir ve madur kız Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile karşımıza gelmişti. Bu rolüylede çok sevilen acınan kız olmuştu.. Şimdilerde ise sanıyoruz ki, Wikipedia bilgilerinde de paylaşılan 2011 Amerika yapımı olan İntikam (Revenge) adlı dram konulu diziden esinlenilerek yeni bir proje hazırlanıyor. İlerleyen zamanlarda İntikam Dizisi 1. Bölüm Fragmanını izlemeniz için paylaşacağız. Merak ediyoruz bakalım bu konumuzu kaç spamcı çalacak. Fısıltı gazetesine göre İntikam dizisi ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı 2013 Ocak ayı olarak. Dizinin başrol oyuncuları Beren Saat Kimdir? Mert Fırat Kimdir? sorularının yanıtı için biyografi bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

İntikam Dizisinin Konusu

Beren saat dizide babasının çok sevdiği kızıdır. Fakat biricik babası ile aralarında istemedikleri üzücü bir ayrılık yaşarlar.. Babanın evlenmeyi yakını olan düşündüğü kötü kadın, o’na bir tuzak kurar. Hiç işlemediği bir suçun O’nun üzerine kalması nedeniyle hapse düşer. Fakat kader burada da ağlarını örmeye devam eder. Ve Hapiste girdiği bir kavga sonucunda bıçaklanarak öldürülür. Biricik kızımız yalnız kalmıştır… Ve bu durum yüzünden epey sorunlu bir çocukluk ve sonrasında ağır bir ergenlik dönemi geçirmiş Ozguncel.com ve bu durum nedeniyle ıslak evine yerleştirilmiştir. Islah evi döneminin ardından tekrar gerçek hayata dönen güzelimiz. Hapse girdikten sonra bir daha haber alamadığı ve O’nu terk ettiğini kırıldığı babası hakkındaki gerçekleri öğrenir. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Küçük kız babasına yapılanların ve elinden alınan hayatının intikam almaya karar verir..

İntikam Dizi Oyuncuları

Engin Hepileri, Ezgi Eyüpğlu, Arzu Gamze Kılınç, Beren Saat, Celil Nalçalan, Zafer Alagöz,  Nejat İşler, Pelin Yersev, Tuğçe Akiş, Didem Uzel, Göknur Tunalı

İntikam Dizisi Oyuncu Resimleri Fotoğrafları

Beren Saat

Mert Fırat

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

1 Yorum Yapılmış.

  1. Celil Nalçakan diyor ki:

    Celil Nalçakar biyografisi ve fotoğrafları burada.

20 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)