İki Dünya Arasında Oyuncuları İsimleri Oyuncu Kadrosu Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

İki Dünya Oyuncu kadrosu, İki Dünya oyuncu isimleri, resimleri, iki dünya arasında oyuncuları kimler gibi aramalarınıza yanıt vermek istedik. STV ekranlarında yayınlanan ve yayınlanmaya başladığı ilk tarihten itibaren büyük bir ilgi toplamayı başaran yeni bir proje olan İki Dünya Arasında Dizisinin oyuncularının adlarını siz değerli takipçilerimiz için yayınlamak istedik. http://Ozguncel.com ailesi olarak ilerleyen yazılarımızda İki Dünya Arasında Dizisinin bütün oyuncularının hayatları, biyografileri, fotoğrafları gibi bilgileri de yayınlamaya çalışacğız. Sağlam bir proje ile faaliyete geçirişmiş ve gerçekten zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan bu dizi umuyoruz ki bu aralar dizi sektöründe karşılaştığımız, final yaptı, neden bitti? neden yayınlanmıyor? neden kaldırıldı gibi sorunlar yaşamaz. Yazımızın sonunda İki Dünya Arasında dizisinin yeni bölüm fragmanını da izleyebilirsiniz.

İki Dünya Arasında Oyuncu Kadrosu Oyuncu isimleri
İki Dünya Dizisindeki Oyuncuların Rolleri

Nesrin Yıldırım Kimdir? (Şükran)
Meltem Dağ Kimdir? (Sahra)
Begüm Fil Kimdir? (Özge)
Barış Can Doğan Kimdir? (Ali)
Cengiz Okuyucu Kimdir? (Recai)
Mehmet Yücel Özkal Kimdir? (Harun)
Zeki Şen Kimdir? (Murat)
Ahmet Bozkuş Kimdir? (İmam Ahmet)
İnanç Ömer Benlioğlu Kimdir? (Selim)
Hasan Ballıktaş Kimdir? (Necati)
Cazibe Dirican Kimdir?
Tunç Demir Kimdir? (Efe)
Yavuz Çetin Kimdir? (Berber Osman)
Sevinç Kumaş Kimdir? (Aslı)
Hüseyin Taş Kimdir? (Bahri)
Alper Türedi Kimdir? (Taner)
Bahadır Benjamin Bingöl Kimdir?
Filiz Kaya Kimdir? (Nisan)
Çiğdem Çelen Yılmaz Kimdir? (Hanımşah)

Sponsorlu Bağlantılar

İki Dünya Arasında Oyuncuları İsimleri Oyuncu Kadrosu Resimleri” üzerine 7 düşünce

 1. jale

  ben aslıyı çok seviyorum. Bi kere sahra çok yaşlı, boyu kadar oğlu var.Selime hiiiç yakışmıyor. Ama aslıyla selim adeta bir şelale gibi.

  Yanıtla
 2. jale

  ben aslını çok seviyirom bi kere sahra çok yaşlı boyu kadar olu var selime yakışmıyor. ama aslıyla selim adeta bir şelale gibi.

  Yanıtla
 3. ayşe

  sahra selime herşeyi ne zaman söyleyecek onu bekliyorum .bu filimde bence suriyedeki evlenmemek ve başına bin türlü iş açmamak.

  Yanıtla
 4. ayşe

  ben bu sahra ile selim’in aşklarını itiraf etmesini istiyor. bu filmde anlatılan şey suriyede kadınlarla evlenmemek ve başına iş açmamak bence.

  Yanıtla
 5. troja

  insanlar bukadarmi serefsizki böyle serefsizce bölümler seyrediyoruz yeter be ya adam gibi bölümler yapin yada birakin yeter artik .sahrayla selimin arasindaki problemi selim hoca ögrensin.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>