Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Huzur Sokağı Neden Bitiyor?

Bir haber sitesinde yayınlanan bilgi gündeme bomba gibi düşecek gibi görünüyor. 12 Aralık 2012 tarihinde Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin vazgeçilmez karakteri Polat Alemdar’ın evlendiği haberini paylaşmıştık. Bu gün de büyük ihtimalle konuşulan isim olacak.

Fakat yarın için bambaşka üzücü bir olay meydana gelecek gibi görünüyor. İzleyicinin benimsediği çok kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başaran Şarkıcı, oyuncu Kutsi’nin de başrollerinde oynadığı Huzur Sokağı Dizisi Yayından kaldırılıyor haberi…

Edindiğimiz Bilgilere göre sevilen ve her bölümü büyük bir merakla beklenen Huzur Sokağı dizi setinde görevli oyuncular ücretlerini alamıyorlarmış. O nedenle de kaldırılacağı söylentileri çıkıyor. Henüz yayıncı kuruluş ve yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmedi. Ozguncel.com olarak ayrıntıları ilerleyen zamanlarda paylaşacağız. Daha önceki yazımızda Huzur Sokağı dizisi 14 aralık 2012 tarihinde yayınlanması gereken 15 bölümün yetişmediği gerekçesiyle yayınlanmayacağı onun yerine Anadolu Kartalları adlı sinema filminin yayına konacağı haberini vermiştik. Haberin detaylarına Huzur Sokağı 15. Bölüm Neden Yayınlanmadı? başlığından ulaşabilirsiniz.

huzur-sokagi-bitiyor

Umuyoruz ki Huzur Sokağı Bitmez. Çünkü izleyici çok kırgın özellikle de Uçurum ve Suskunlar dizilerinin sözde yetersiz reyting saçmalığı nedeniyle yayından kaldırıldığı için… Dizinize sahip çıkın Yorumunuzu paylaşın!

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

3 Yorum Yapılmış.

 1. sinem diyor ki:

  Keske sonunu açıklamasalardı… ogunden beri izlemiyorum…
  malesef yapılmaması gereken bir hataydı…

 2. ela diyor ki:

  lütfen bitmesin :)

 3. havva diyor ki:

  gerçekten çok severek izlediğimiz bir diziydi umarim kaldirilmaz 1 bölümü bile yayınlanmadı diye moralimiz bozulurken bunu kabullenemeyiz. tekrar düşünülmeli bence. KUTSİ Hayranıyım rezzanı kevseri feyzayı acayip şekilde kiskaniyorum.

14 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)