Hayvan Bakıcısı Nedir? Hayvan Bakıcısı Ne Demektir? Ne İş Yapar?

Hayvan Bakıcısı Nedir?

Hayvan Bakıcısı ne demektir? Hayvan bakıcısının neye denir görevi nedir?, Hayvan bakıcısı ne iş yapar? Hayvan bakıcısı maaşları ne kadar? OSS 2012 2013 gibi aramalarınıza yanıt veremye çalışacağız. Ozguncel.com ailesi olarak üstlendiğimiz vazife sizlerin yönelttiği anlamlarını bilgimediğiniz, kelimelerin, ata sözlerinin ve her hususta öğrenmek amacıyla sorduğunuz sorların yanıtlarını araştırmak, bulmak ve en doğru şekilde sizlere sunmaktır.

Hayvan Bakıcısı Ne iş yapar?

İsminden de anlaşıldığı gibi Hayvan bakıcısının vazifesi; Büyük baş, Küçükbaş, ahır hayvanları, kümes hayvanları, evcil her türlü ya da her türlü yabani hayvanı iyileştirmek, neslini korumak, satarak gelir elde etmek veya sadece keyfi, zevkinei hobi amaçlı yetiştirmek amacıyla onları muhafaza eden bakımlarını yapan ve koruyan kişidir. Bu durum saydığımız gibi çok geniş bir yelpazedir. Verdiğimzi bilgi genelinin bir özeti niteliğindedir. Hayvan bakıcısı maaşları ortalama 1300-1900 TL civarındadır.

Hayvan Bakıcısının Diğer Yabancı dillerdeki Anlamı, Manası

İngilizce, En: Menagerie boy Fransıca : Garçon de cage

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. sebahattin dedi ki:

    slm kardeş gercekten calışmak istiyorsan cagrı at görüşelim 053371926XX

  2. abdullah dedi ki:

    DUYURU TÜM CİFTLİK İŞ SAYİPLERİN DİKKATİNE SUNULUR ben erzurumlu dadaş yaşım 29 genc dinamik ve güvenilir kişiyim ben besi hayvan bakıcısıyım hayvan bakımında oldukka tecrübeliyim ayrıca inek sağımdan anlarım ehliyet şöförlükte var ayrıca icki alkol sigara kullanmam ben sürekli iş arıyom ilgili yetkililere saygılarımla duyurulur dadaş abdullah 053142115XX irtibat

13 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar