Gözde Mukavelat Kimdir? Hayatı Biyografi Boyu Kaç Yaşında Nereli?

Gözde Mukavelat Kimdir?

Kısaca hatırlayalım.  Gözde Mukavelat Resimleri, Arka Sıradakiler adlı emektar genç dizisinin sarışın güzeli olarak tanıdık kendisini. Son haber ise olay oldu.

Önceki sezonlarda Star TV ekranlarıdna yayınlanan “Yalancı Yarim” isimli dizide Berrak Hemşire’si rolü ile büyük bir başarı gösteren Gözde Mukavelat, daha sonra da bir çok farklı projede çeşitli roller aldı. Gözde Mukavelat  bugüne kadar 60’a yakın reklam filminde ve video kliplte klipte rol aldı. Beğenilen dizi Yalancı Yarim’den önce ise “Kördüğüm” adlı dizide de başarısını sergilemiştir.

Gözde Mukavelat Biyografi Kariyer

9 yaşında TRT Çocuk Korosu’na giren, daha sonra gençlik korosuna başlayan, 6 sene boyunca da oryantal, modern dans ve bale eğitimi alan Gözde Mukavelat’ın vokalistlik yönü ile de bilinmektedir. Hülya Avşar ve Özcan Deniz gibi ünlü isimlere de vokalistlik yapmıştır. Başarılı isimleri keşvetmekle ünlü olan sivri dilli dobra yapımcı Erol Köse’in adını taşıyan Erol Köse Prodüksiyon  aracılığıyla ilk albümünü de hayranlarına sunmuştur. Kendisi 2012 yılı aralık ayında bir taksi şöförü ile tartıştıştığı iddiaları ile mahkemelik olduğu haberleriyle gündeme gelmiştir.

Gözde Mukavelat Fotoğrafları Görseller

Gözde Mukavelat hapse girecek

Sponsorlu Bağlantılar

15 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar