Google Ana Sayfa Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Türkçe

Türkçe Google Giriş Sayfası Yapma

Gugıl, Google anasayfam olsun, giriş sayfam google olsun, ana sayfamı nasıl google yapabilirim?. İnternet giriş sayfasını değiştirme gibi aramalarınıza yanıt vermek istedik. Bilindiği gibi dünya genelinde istenilen bilgiye en net, doğru ve hızlı bir şekilde erişim yapmayı sağlayan arama motoru tartışmasız Google‘dir.

Bizlerde Ozguncel.com ailesi olarak sizler için en faydalı noktalarda internet üzerinde ihtiyaç duyduğunuz bilgilere doğru ve hızlı biçimde ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla Google’yi nasıl anasayfa, giriş sayfası yapacağınızı tanıtmak istedik. Chrome veya Mozilla firefox kullananlar için gereksiz, zaten giriş sayfası standart olarak Google tabi herhangi bir program kurarak yanlışlıkla giriş sayfasını değiştirmeyi onaylamadıysanız. (Bayanlara ve çocuklara özel hatalar)

Google Klasik Türkçe Nasıl Yapılır?

Öncelikle söylememiz gereken en basit yok. Fireİnternet Exploreri açtığınızda giriş sayfası eğer farklı Bing, Yahoo vs.. ise arama sekmesine Google yazdığınızda ilk olara internette bulunan sayfa Google.com veya bölgesel olarak Google.com.tr olacaktır. Sizler o sekmeye tıkladığınızda ilk kez google sayfasına girdiğiniz için size google tarafından “giriş sayfamı google yap” uyarısı gelecektir onay verdiğiniz taktirde artık giriş sayfanız istediğiniz gibi Türkçe klasik Google.com.tr olacak

Diğer bir yöntem ise. İnternet Explorer kullanıcıları için geçerli. Resimli olarak tarif edeceğiz. 1. resimdeki dişli çark logosuna tıklıyorsunuz.

Daha sonra 2. resimdeki İnternet Seçenekleri sekmesine tıklıyorsunuz. Karşınıza üst resimdeki gibi “Genel” giriş sayfası ayar seçenekleri çıkacak o kısımda görünen giriş saysasını www.google.com.tr olarak değiştiriyor uygula deyip çıkıyorsunuz.

Geçmiş olsun giriş sayfanız artık www.googel.com.tr oldu. Sorun yaşayanlar yorum ve fikirlerini paylaşsınlar.

Sponsorlu Bağlantılar

14 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar