Google Açılmıyor 2015 İnternet Neden Yavaş Ne Yapmalıyım?

Google Çok Yavaş 7 Nisan 2013

İnternet çok yavaş nasıl düzelir? Son zamanlarda internet üzerinde artan hack saldırılarından dünyanın en gelişmiş arama motoru Google‘da da nasibini alıyor. Geçtiğimiz haftalarda Avrupa’da duyrulan Dünyanın en büyük siber saldırısı olayı ardından sürekli tekrarlanmaya başlayan internet yavaşlığı Türk kullancılarında sinirini bozmuş durumda. Aynı şekilde Facebook Neden Açılmıyor? sorusunu da yanıtlamıştık.

Dünyanın En Büyük İnternet Saldırısı Video izle

Cumartesi, Pazar günleri artan internet yavaşlığının sebebi Türk Telekom mu? soruları da gündeme geliyor. İlginç olan ise internet üzerindeki yavaşlığın dünya genelinde yaşanıyor olması. Yani değerli takipçilerimiz bu konu hususunda, tabi bazı ev kullancılarının bulundukları konum nedeniyle hatlarında sorunlar çıkabilir ve teknik küçük nedenlerle internete bağlanamayabilirler.

google

İnternet çok yavaş ne yapmalıyım?

“Google çok yavaş” diyorsanız yapmanız gerekenler, 1. seçenek DNS ayarlarınızı kontrol etmek, değiştirmek, standart ayarlara döndürmek.  2. seçenek Modenimizi ve  bilgisayarınızı tekrar başlatmak, hala yavaş diyorsanız 3. seçenek olarak 444 0 375 numaralı telekom destek hattını arayarak sorunun genel mi? yoksa kişisel mi olduğu konusunda teyid almak.

Hala Google giremiyorum, Face Açılmıyor? İnternet çok yavaş gibi sorunlar yaşıyorsanız yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. sac louis dedi ki:

    Say, you got a nice blog article.Really looking forward to read more. Want more.

10 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar