Göbek Nasıl Eritilir? | Kolay Zayıflama | Çabuk İncelme 2013

Göbek Nasıl Eritilir? | Kolay Zayıflama | Çabuk İncelme 2012

Göbek eritme, hızlı kilo verme,kolay zayıflama,çabuk kilo verme, kadınlar için diyet,erkekler için diyet. Bayanlar şikayetiniz göbeğiniz değil mi? Hem yemek istiyorsunuz hemde o göbeği elle yoklayınca daralıyorsunuz değil mi? O kadar canınızı sıkmayın siz göbeğinizle de tatlısısınız 😉 her neyse yazımızın devamında işinize yarayacak kolay kilo vermeniz sağlayacak yada kilo almanızı önleyecek birkaç öneri sunacağız. O göbekte siz rahatsız oluyorsanız biraz kararlılıkla eriyecek 😉

Göbek Eritmek için neler yapmalıyız ?

Göbeği eritmenin yolları
Hemen uygulamaya başlayacağınız basit önerilerle, birkaç gün içinde
göbeğinizi kontrol altına alabilir ve tatil günlerinizde kendinize daha çok
güven duyabilirsiniz.

İşe az yemekten başlayın
Akşam yemeklerini bol mineral alabileceğiniz sebze ağırlıklı mönülerle
oluşturun. Böylelikle vücudunuz depoladığınız yağları yakmaya başlar.

Sık sık küçük öğünler yiyin. Şekeri mümkün olduğunca kesin. Vücudunuzun
şeker ihtiyacını meyvelerle karşılayın.

Ancak meyveyi mutlaka bir proteinle birlikte alın ki hemen kana karışıp
daha sonra da yağa çevrilmesin!

Egzersiz Hareketleri ihmal etmeyin
Egzersiz Hareketlerinizi sabah kahvaltısından önce yaparsanız gece boyu
harcayamadığınız enerji açığını kapatacak ve depolandığınız yağı eriteceksiniz.

Akşam yemeği sonrası yapacağınız Egzersiz Hareketleri ise bütün gün boyunca
biriktirdiğiniz şekeri eritecek. Hatta uyuduğunuz sırada da vücuttaki yağ
depolarından yakmaya başlayacak.

İp atlayın
Bacaklar, kasların en çok biriktiği yerdir. Onları güçlendirmek,kalorileri daha iyi yakabilmek ve metabolizmayı hızlandırmak anlamına
gelecektir.

Kalça kaslarınızı güçlendirecek Egzersiz Hareketleri yapmak da yararınıza. Hiçbir şeyyapamıyorsanız, günde en az 15 dakika ip atlayın. Böylelikle 100 kaloriden
fazlasını harcayacaksınız!

Tüm bunları kendinizi sıkmadan yapın. Unutmayın uzmanlar haftada bir kilo ve 6 haftada bir beden incelmenin ideal olduğunu söylüyor.

2. Kaba tuzla banyo
Kaba tuz terletir ve vücuttaki fazla suyun vücut dışına atılmasına, derinin metabolizmasının hızlanmasına yardımcı olur.

Süpermarketten veya bakkaldan birkaç torba kaba tuz alıp, banyodan önce bir bardak kaba tuzu biraz sıcak suyla karıştırarak, karnınızın üstüne sürün. 10 dakika ellerinizle masaj yapın. Daha sonra sıcak suyla durulayıp banyonuzu yapın.

1. Ev işleri
Yerleri temizlerken elektrikli süpürge yerine bez veya normal süpürgeyi tercih edin. Hava sıcaklığının arttığı öğle saatlerinde çamaşır yıkamayı ve ütü yapın.

Acıktığınızda, kendinize bir diet yemek hazırlayın. “Aşçı” genellikle kendi pişirdiği yemekleri yemeyi sevmez, böylece az yemek yemiş olacaksınız.

3. Masaj
Masaj, karın bölgesini eritmek için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Masaj kremiyle karnınızı ovalayın. Bu uygulama, karın bölgesindeki yağın giderilmesi için etkilidir.

Masaj, derinin ısısını yükselterek enerji tüketimini artırmanın yanı sıra bağırsakların hareketlerini de hızlandırır. Kan dolaşımını hızlandıran masaj fazla suyun da vücuttan atılmasına yardımcı olur. Her gün bir masaj yapmayı ihmal etmeyin.

4. Diyet
Normal öğünden önce biraz atıştırın. Bu uygulama iştahınızı kapatarak normal öğünde daha az yemek yemenizi sağlar. Ayrıca her gün 15-20 mililitre sirke içerseniz, bir ay içinde sevindirici bir sonuç görebilirsiniz.

5. Beyni çalıştırma
Eski Sovyetler Birliği’nden bir fizyolog, beyin ne kadar çok çalışıyorsa, vücudun o kadar çok enerji tükettiğini öne sürdü.

Bu teoriye dayanarak, beyni çalıştırma yoluyla zayıflama yöntemi ortaya çıktı. Bu yöntemde, şişman insanlara kitap okumak, resim yapmak, yazı yazmak, matematik soruları çözmek ve teknik beceri öğrenmek gibi çalışmalar yapmaları öneriliyor.

Otomobil kullanırken de göbek eritebilirsiniz
Herkes otururken, otomobil kullanırken karın kaslarını sıkılı tutup bırakabilir… Sıkmak, beklemek ve gevşemek önemli.

Oturduğunuz yerden çapraz karın kaslarını çalıştırmak adına çapraz yönde sağ elinizi sol dizinizi geçecek yönde çevirerek ve sonra aksi yönde tekrarlayarak kasları sıkıp bırakarak çalıştırabilirsiniz.

Üst karın kaslarını otururken çalıştırmak zordur, otururken en gunceldir.com fazla yapabileceğiniz boynunuzu iyice öne doğru eğip çenenizi göğsünüze yaslayıp bir miktar çalıştırmaktır. Karın kasları gerçekten çok önemlidir; insanın duruşunu, bel sağlığını ve bütün olarak da omurga sağlığını etkiler.

O nedenle mutlaka gerekli özen gösterilmelidir. Oturduğunuz yerde bu Egzersiz Hareketlerileri yapmayı bir alışkanlık haline getirin. Böylece ’spora zamanım yok’ diye bahaneniz de kalmaz.

Göbek eritmek için soya sütü
Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyenlere müjde. Amerikalı bilim adamları her gün düzenli olarak soya sütü içeren içeçekler tüketmenin, göbek bölgesindeki yağlanmayı ortadan kaldırdığını ortaya çıkardı.

Alabama Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre, soya sütü fazla şekerin yağa dönüşmesini engelleyerek günlük olarak alındığında karın bölgesindeki yağların erimesini sağlıyor.

Araştırmayı yürüten uzmanlardan Dr. Daniel Christie, soya sütlü içeceklerin karın bölgesindeki yağları engellemesine bağlı olarak kadınların kalp ve diyabet gibi rahatsızlıklara yakalanma riskini de azalttığını belirtti.

Sponsorlu Bağlantılar

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar