Gizem Karaca Kimdir? Resimleri Hayatı Yaşı Boyu Nereli?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Gizem Karaca Kimdir?

Gizem Karaca Resimleri, Gizem Karaca Hayatı, biyografi Gizem Karaca kaç yaşında Boyu kaç? Nereli? Doğum tarihi gibi sorularınızı cevaplamaya çalışacağız. Gizem Karaca 09 temmuz 1992 yılında doğmuştur. Doğum yeri  İstanbul olan 20 yaşındaki genç oyuncu güzelliği ve fiziğiyle son zamanlarda televizyon ve internet dünyasının en çok aranan isimlerinden biri olmuştur. 1.75 boyundaki ela gözlü güzel oyuncu az önce de bahsettiğimiz gibi fiziğine çözen göstermektedi ve sadece 53 kilo ağırlığındadır. Geçtiğimiz sezonda fiziği ve güzelliği sayesinde katıldığı güzellik yarışmasında da birincilik ödülünü kazanmıştır. Tabi bu kadar güzel olununca merak edilen soruda Gizem Karaca sevgilisi kim? olur. Malesef o konuda herhangi bir bilgimiz yok, tıpkı güzel mankenimizin ismi gibi gizemlidir. Ozguncel.com  Genç ünlümüzün hobileri arasında resim yapmak, fotoğraf çekmek, dans etmek, kitap okumak, seyahat etmek gibi bilinen yetenekler olması ve  bunun yanı sıra, binek hayvanlara ilgisi olan Gizem,  ata binmeyi de sevmektedir. Ozguncel.com Kısa süre de televizyon ekranlarında popüler olan güzelimiz ” Eve Düşen Yıldırım” dizisinde de başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.  henüz dizinin 2 bölümünin yayınlanmış olmasına rağmen büyük bir ilgi görmüş ve başarılı olduğunu ispatlamıştır. Gizem karaca aldığı danas eğitimleri arasında lirik ve tango dansları var ayrıca keman ve piyano eğitimi almıştır. Bakalım ilerleyen zamanlarda güzel manken Gizem Karaca’nın hangi yeteneklerini de keşfedeceğiz.

Gizem Karaca Resimleri Fotoğrafları Görselleri

Eve Düşen Yıldırım dizisi başrol oyuncusu Gizem Karaca ile ilgili düşüncelerinizi yorumlarınızı alt kısımdaki yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Gizem Karaca Kimdir? Resimleri Hayatı Yaşı Boyu Nereli?” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Çağatay Ulusoy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>