2015 Gardiyanlık Maaşları İnfaz Koruma Memuru Maaş Zammı Ne Kadar Kaç TL Alıyor

2016 Gardiyanlık Maaşları kaç TL? İnfaz koruma memuru maaşları ne kadar oldu?

İnfaz Koruma Memurları Maaşı kaç para? Gardiyan maaş zamları ne kadar yükseldi? Nasıl gardiyan olunur? Adalet bakanlığı tarafından her neredeyse hersene sonunda genel olarak 12 ay boyunca ocak, şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık ayları içerisine yapılan alımlarda gardiyanlar ne kadar maaş alıyor? 2015 Gardiyanlık maaşı hakkında bilgilerini merak edenlere bilgi sunuyoruz. http://ozguncel.com Adalet bakanlığı kadrolu memur statüsünde şoför, mübaşir, teknik personel, katip ve en fazla olarak da Gardiyan infaz koruma memuru alımları yapıyor. Bende İnfaz Korma Memuru olmak istiyorum nasıl başvurabilirim? Kayıtları nelerdir? diyorsanız bilmeniz gerekenler arasında en az lise mezunu olma ve kpss sınavına girerek beklenen başarıyı yani baraj rakamı geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca Gardiyan alımları için yapılan çeşitli sınavlarda da başarı göstermeniz gerekiyor. 10 kasım 2011 tarihinten itibaren Gardiyanlık yapmaya başlayan personelin kadrolu 11/1 dereceli memur maaşı 1540 TL olarak belirlenmiştir.

Tabi bu rakam sadece bekar bir İnfaz Koruma memuru için geçerlidir. Maaş farklılıkları, evlilik, yabancı dil bilgisi ve derecesine göre değişebilmektedir. Ozguncel.com ailesi olarak edindiğimiz bilgiler dahilinde paylaşmak istediğimiz ek bilgiler şöyle; 2012 yılı ocak ayı itibarıyla yapılan maaş değişiklikleri ve %3’lük zam sonucunda bir memurun maaşı 1700 TL. olacaktır.  Buna göre 2 yıllık yüksek okul mezunlarına 20 TL , 4 yıllık lisans mezunlarına 25 TL. ve yabancı dil bilgisi olan memurlara da 90 TL. Evli olan eşi ev hanımı olan memurlara  95. TL. çocuk sahihibi olan memur ailelerine de 30 TL. ek aile geçim bedeli adı altında ek gelir ödenmektedir.

2014  gardiyan maaşı en yeni infaz koruma memuru maaşı ne kadar veya gardiyan nasıl olunur konuları hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. FIFA 15 Coins dedi ki:

    This is really a nice place.

13 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar