Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Gan Gan Style Türkçesi Dinle GanGan Star Şarkı Sözleri

2012 2013 Dünyanın en çok dinlenen şarkısı Gangnam style binlerce versiyonu ile izleyicilerini tekrar tekrar şaşırtıyor. Asya, Kore kökenli şarkıcı PSY‘yi bile şaşırtan bu çıkış daha önce hiç görülmedi. Kısa sürede büyük bir izleyici ve hayran kitlesi yakalayan asyalı kimisine göre Çinli gam gam star, kimisine göre Japon Gangnam Style şarkısının bir çok uyarlamasını Ozguncel.com farkıyla dinleme şansı yakalamıştınız. İşte hala merak edilen ve şu an  itibarıya Youtube.com üzerinden 1 Milyar izleyiciye yaklaşan Gangam style şarkı sözleri ve Türkçe çevirisi, Anlamı ve okunuşu.

PSY Gangnam Style Türkçe Şarkı Sözleri 

Oppa, Gangnam tarzıdır! Gangnam tarzı  Gün boyunca sıcak ve insancıl bir kız, Bir fincan kahvenin özgürlüğünde nasıl eğleneceğini bilen kaliteli bir kadın, Gece çöktüğünde, kalbi yanan bir kadın, Böylesine kıvrımları olan bir kadın.  Ben bir erkeğim. Gün boyunca senin gibi sıcak bir erkek, Kahvesini tek dikişte soğumasa bile içen bir adam, Gece çöktüğünde kalbi patlayan bir erkek, Böylesine bir erkek.  Güzel, sevimli! Evet sen, hey, evet sen, hey! Güzel, sevimli! Evet sen, hey, evet sen, hey! Hadi! Şimdi sonuna kadar gidelim!  Oppa, Gangnam tarzıdır! Gangnam tarzı, Oppa, Ozguncel.comi, Gangnam tarzıdır! Gangnam tarzı, Oppa, Gangnam tarzıdır!  Eh- Sexy bayan! Oppa, Gangnam tarzıdır! Eh- Sexy bayan oh oh oh oh.  Sakin görünen fakat oynadığı zaman tam oynayan bir kadın, Doğru zaman geldiğinde saçlarını salan bir kadın, Kendini örten fakat soyunan bir kadından daha seksi bir kadın, Böylesine duyarlı bir kadın.  Ben bir erkeğim, Sakin görünen fakat oynadığı zaman tam oynayan bir erkek, Doğru zaman geldiğinde tamamen çıldıran bir erkek, Şişkin kasları yerine şişkin fikirleri olan bir erkek, Böylesine bir erkek.  Güzel, sevimli! Evet sen, hey, evet sen, hey! Güzel, sevimli! Evet sen, hey, evet sen, hey! Hadi! Şimdi sonuna kadar gidelim!  Oppa, Gangnam tarzıdır! Gangnam tarzı, Oppa, Gangnam tarzıdır! Ozguncel.com, Gangnam tarzı, Oppa, Gangnam tarzıdır!  Eh- Sexy bayan! Oppa, Gangnam tarzıdır! Eh- Sexy bayan oh oh oh oh.  Kaçan adamın tepesindeki uçan adam benim, bebeğim bebeğim, Ben bir iki şey bilen bir erkeğim, Koşan adamın üstündeki uçan adam, bebeğim bebeğim Ben bir iki şey bilen bir erkeğim.  Sen benim ne dediğimi biliyorsun. Oppa Gangnam tarzıdır!  Eh- Sexy bayan! Oppa, Gangnam tarzıdır! Eh- Sexy bayan oh oh oh oh.

Psy – GanGan Star Şarkısı Dinle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Müzik

2 Yorum Yapılmış.

  1. isa diyor ki:

    PSY 2013 Gangnam star hayranıyım. Gerçekten çok güzel şarkı çok esprili bu asyalı, koreli japonlar.

  2. ilkim diyor ki:

    Bence bu Gangam Style şarkısı harika. Birsürü de başarılı kopyası çıktı çok seviyorum psy Türkiye’ye gelecek misin konsere?

16 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)