Yabancı Filmlere Altyazı Nasıl Eklenir

Soru: Yabancı Filmlere Nasıl Alt Yazı Ekleyebilirim? İngilizcem oldukça dirençli ve bunu bir film web sayfası açarak değerlendirmek isterim. Bazı filmlerin alt makalelerini estetik bulmadım ve bu filmlerin alt makalelerini kendim kurmak isterim. Yabancı Filmlere Nasıl Alt Yazı Ekleyebilirim? bu mevzuda bilgilendirmenizi beklemekteyim. Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz sizin için kısa bir inceleme yaptık ve filmlere en iyi alt makale ilave etme programının Subtitle composer isminde programın olduğu malumatlarına eriştik. Bu programın kullanması hakkındaki bilgimiz yok ama sizin için kısada olsa bir makale metni bulduk Umarız ki işinize fayda. Kolay varsın iyi emek harcamalar.

Altyazı ilave etmek için Dosya > Aç veya üst menüden klasör simgesine tıklayarak altyazı dosyanızı yükleyebilirsiniz. Altyazınız ile video aynı isme sahipse, Subtitle composer otomatikman video dosyasını beraber açacaktır. Eğer haiz değil ise Video > Open Video yolunu izleyerek açabilirsiniz.

Eklediğiniz altyazı dosyasında fazlaca bir kısım var ise veya bir imla yanlışı varsa onları üzerlerine tıklayarak düzeltmemiz olası.

Sponsorlu Bağlantılar

12 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar