Fettan Ceyda Kimdir? Fettan Ceyda Resimleri Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Twitter Fettan Ceyda Yorumları

Sosyal paylaşım sitelerine de manjet olduktan sonra bu şahıs için yapılan yorumlar bu şekildedir…

2012 yılına damgasını vuran İzmir‘li Trav*sti asıllı polis memuru F.B.’nin takma adıdır. Uzun süre boyunca iki işi birden yürütmeyi başaran bu şahıs malum süper para kazanmaktadır.

Yakın zamanda diğer devlet kurumlarına ait mesleklerde bunun gibiler türerse şaşırmayın. 2010 yılında ataması yapılan ve o zamandan beri hem Trav*sti olarak Fuhş hemde polis memuru olarak da görevini yapan bu enteresan zat.

Birde utanmadan bunca adam gibi delikanlının işsizlikten sokaklarda boş boş gezdiğine ve kendisininde kazandığı ekmeğe şükredip adam gibi işini yapmaya çalışacağına böyle rezilliklerle film oluyor.

Bırak birde utanmadan ben bu işi para değil zevk için yapıyorum diyor.  Emin olun 4 yıl hapsi isteniyormuş eğer bu mahkemeden bir yolunu bulur  bu mevzudan yırtarsa yemin ederim kısa sürede köşe olur. Zira bu terbiyesiz herif bundan keyif alıyorsa bunu görünce kendini insan, adam sanan bazı maymunlarında ağzı sulanıyordur. Etki tepki olayı…

Bakın şimdi internet üzerinde tırım tırım Fettan Ceyda kim? Fettan Ceyda resimleri, Fettan Ceyda fotoğrafları görselleri diye aramalar yapılıyor. Fettan Ceyda telefon numarası, ev adresi nereli? nerede oturuyor? soruları da yakın zamanda sorulmaya başlar. Ne diyelim Allah ıslah etsin. Fettan Ceyda Baskınıyla ilgili haberin ayrıntılarına çeşitli haber gazetelerinden ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Fettan Ceyda Kimdir? Fettan Ceyda Resimleri Fotoğrafları” üzerine 6 düşünce

 1. Geri izleme: Utku Uysal Kimdir?

 2. ESMA

  SANSÜRSÜZ YÜZ YAYINLAMANIZ EMNİYET KURUMUNU AŞAĞILAMANIZ VE BU ŞAHISIN VATANDAŞLIK HAKLARINI AYAKLAR ALTINA ALARAK YAPTIĞINIZ HABER DEN DOLAYI GEREKLİ MERCİLERE ŞİKAYET EDİLDİNİZ

  Yanıtla
  1. admin Yazar

   :) bu şahıs bu işi yaparken yüzünü mü saklıyordu? Gidin o zaman hürriyet, milliyet, sabah, yenigün, posta vs.. gazeteleri şikayet edin.

   Yanıtla
 3. Geri izleme: Halil İbrahim Dinçdağ Kimdir? | Halil ibrahim Dinçdağ Resimleri | Ozguncel.com

 4. Geri izleme: Tom Cruise David Beckham İlişkisi Aynı Yatakta mı Basıldılar? | Ozguncel.com

 5. Geri izleme: Fettan Ceyda Resimleri | Travesi Polis F.B. Fettan Ceyda izle | Canlı Full HD Tv izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>