Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Kanal D’nin yeni sezon projesi Fatih dizisi ekranlara veda ediyor. Fatih Dizisi Bittimi?  Malesfe Fatih Dizisi Final Yaptı.. Gamze Özçelik, Seda Akman, Mehmet Akif Alakurt, Salih Bademci ve Birkan Sokullu gibi zengin bir oyuncu kadrosuna sahi olan Fatih dizisinde Pazartesi günü yayınlanacak final bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Kanal D yönetimi ve yapımcı firmanın ortak kararı ile reytin ve gelir kaybı gerekçe gösterilerek Fatih Dizisine final yaptırma kararı aldı. Yani Fatih bitti mi veya Fatih Dizisi niye yayından kaldırıldı sorularına yanıt arıyorsanız malesef yetersiz izleyici reyting nedenleri ile ve reklam gelirinin düşmesi..

fatih-dizisi-neden-bitti

Kanal d Fatih dizisi bitti mi

Eğer Fatih Dizisi hayranı olarak ve yayından kaldırılmasını yanlış buluyorsanız haklı tepkinizi ve düşüncelerinizi yapımcı ve yayıncı kuruluşa paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

1 Yorum Yapılmış.

  1. Ömer yalçın diyor ki:

    Bence böyle tarihi filmlerde izleyicinin tanımadıgı ama rolünün hakkını verecek oyuncuların oynaması daha dogru olur… örnek tarihin en büyük dizisi kurtlar vadisinden polat memati abdulhey cahit vs. Kim tanıyodu bunları
    Bence fatih dizisini önümüzdeki sene oyuncu kadrosunu degiştirerek fatihin çocukluk zamanında başlanarak vede filmim cuma günü oynatarak tekrar yayınlanırsa büyük patlama yapar

18 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)