Facebookta Kapak Fotoğrafları Resimleri Nasıl Gizlenir?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta Kapak Fotoğrafları Resimleri Nasıl Gizlenir?

Facebook kapak resimleri gizleme, 2012 face zaman tüneli kapak fotoları nasıl gizlenir? facebook cover kapak fotoğrafları nasıl gizlenir Resimli anlatım? Daha önceki yazılarımızda, sosyal paylaşım sitelerinin en büyüğü olan Facebook.com üzeirndeki Time Line yani zaman tüneli kapak resimleri ekleme işlemleri hakkında resimli ve detaylı bilgi paylaşımı yapmıştık. Ozguncel.com ailesi olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda Facebook güvenlik açıklarından çekinen ve kendi bilgilerini sadece istediği kişilerle paylaşmak isteyen takipçilerimizin çektiği sıkıntıları anlayabiliyoruz. Rahatsız edici bir şekilde sizlere ait olan bilgilerin, resimlerin, fotoğrafların hiç tanımadığınız ve ne niyetle kullanacağını bilmediğiniz kişilerin eline geçmesi düşüncesi gerçekten

sıkıntılıdır. İşte bu konuda sizlere yardımcı olmak amacıyla, Facebook Zaman Tüneli Kapak Resimleri nasıl gizlenir? sorunuza yanıt vermeye çalışacağız.

Facebookta Kapak Fotoğrafları Resimleri Nasıl Gizlenir?

İlk önce facebook hesabımıza giriş yapıyoruz. En üst sağ köşedeki Hesap sekmesine tıklayın. Daha sonra açılan sayfadan Gizlilik Ayarları‘na tıklıyoruz. Ardında tıpkı altı kısımdaki ok işaretleriyle tarif edilen kısımları arzı ettiğiniz şekilde ayarlayı kaydedin. Ozguncel.com Resimlerinizi dilerseniz sadece kendiniz görebilir, dilerseniz arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilir ya da dilediğiniz resmi, fotoğrafı herkese görünür bırakabilirsiniz.

Facebook ayarları ile ilgili bilmediğiniz, aklınıza takılan her soruyu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta Kapak Fotoğrafları Resimleri Nasıl Gizlenir?” üzerine 3 düşünce

  1. gökhan sezer

    Paylaşım için teşekkürler fakat sanırım biraz eski kalmış ayarlar artık değişti. Yinede emek harcamışsınız bunları görmezden gelmemek lazım insanların işini görecek bir dol paylaşım sunuyorsunuz buna EMEK derler. Bazen bunları görmek yerine insanları aşağılamaya çalışanlarda oluyor.. Artık bir ara kontrol edersiniz. Eğer vaktiniz olursa..

    Yanıtla
  2. hermes

    Bu Facebook’ta da yapacaklarının sınırı yok. bir de zaman tünelinden kurtulabilsek bir formül geliştirin çıkalım zaman tünelinden teşekkürler.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>