Resimli Cumhuriyet Bayramı Mesajları Facebook Paylaş

Facebook Resimli Cumhuriyet Bayramı  Sözleri Paylaş

2013 Cumhuriyet Bayramı sözleri, En güzel Cumhuriyet Bayramı kısa mesajları, Anlamlı Atatürk sözleri, Cumhuriyetle ilgili kapak fotoğrafları facebook resimleri, Facebook resimleri cumhuriyet bayramı tebrik kartları paylaş. Atatürk karikatürleri, Kurban Bayramı‘nı bitirip yolcu ettiğimiz şu günlerde yeni bir heyecan da Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte başlayan resmi bayramımız Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ile ilgili oldu.

Gerçi ülke genelinde bizleri birilerini kukla etmek esir etmek isteyen bazı gruplar var ki bu onlar için hüsran olacak inşallah. Sözde kanımıza girerek demokrasi adı altında ülkeyi parselliyorlar buna da islam adıyla bir kılıf uydurmaya çalışıyorlar. Bizler esir edilemeyecek bir milletiz asırlarca çağ açıp çağ kapatmış bir neslin torunlarıyız. Şimdiye kadar olduğu gibi Allah daima yanımızda olsun.

Değerli Ozguncel.com takipçişeri Facebook üzerinde bu coşkulu bayramın yeni bir yıl dönümü olan 29 ekim 2012 pazartesi gününü günülden kutlamanızı sağlamak için bizlerde edindiğimiz resimli cumhuriyet bayramı kutlama mesajlarını facebook üzerinden paylaşmanızı sağlamak için eklemek istedik umuyoruz ki paylaşımlarımızı beğenirsiniz. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 29 Ekim 1923 yılında tüm dünya uluslarına ilan ettiği Türk bağımsızlığını en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar