Facebook Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Durum güncellemesi nasıl yapılır?

Facebook acemi kullanıcılarının ortak nedenlerinden biride bazı basit sorunların çözümünde zorlanmak. Web sayfamızda facebook kategorimizde sizler için bir çok sorunu çözdük. Aklınıza gelebilecek her sorunun yanıtını sunduğumuz facebook kategorimizi ziyaret etmenini öneririz.

Profilinizde yaptığınız paylaşımlar konusunda listenizdeki bazı arkadaşları bilgilendirmek istiyorsunuz. Böyle durumlarda facebook durum güncellemesi konusunda genellikle küçük jestler, göndermeler yada şakalaşmalar için facebook yönetiminin geliştirdiği ilginç ayrıntılar vardır.

Yapmanız gereken durum güncellemesi mesajınızın alt kısmında bulunan yorum yap sekmesini etkin hale getirmek ve Yorum kısmına @Kişi adı yazıp dilediğinizi arkadaşınızı ya da şahsı bu durumda haberdar edebilirsiniz.

Umuyoruz facebook durum güncellemesi konusunda sorunuzun cevabına ulaşabilmişsinizdir. Sorunlarınızı bizlere bildirmeye devam edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?” üzerine 2 düşünce

  1. ebubekir göçmen

    sık sık şifrem çalınıyor. poker oyununda chıp paralarımı boşaltıyorlar. çözüm bekliyorum

    Yanıtla
  2. selma

    profil sayfamda duvar resmi üzerinde bilgilerini güncelle yazıyor bu ne işe yarıyor.tıklayıp güncelleme yapmammı gerekiyor.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>