Facebook Beğenilerim Yorumlarım Yaptıklarım Görünmesin

Facebook Beğenlerimi Yaptığım Yorumları Nasıl Gizlerim?

2012 2013 Facebook Zaman Tüneli uygulamasına nefret duyguları bitmek bilmiyor. 1 milyar kullanıcıya ulaşan facebook artık insanları tamamen kafeslemiş durumda. Kimsenin istediği Face yönetiminin umrunda değil. Onlar nasıl istiyorsa o şekilde oluyor. İnsanlar facebook’taki herhangi bir uyğulamadan rahatsız dahi olsalar yönetimin kuralları ve dayatmalarıyla bu istenmeye duruma alışmak ve kabullenme durumda bırakılıyorlar.

İşte Facebook Timeline zaman tüneli uygulamalarından biri de ana sayfada yaptıklarınızın dökümünün çıkması. Arkadaş listesinde ekli bulunduğunuz herkez sizin beğendikleriniz, yaptığınız yorumları ve yaptığınız diğer paylaşımları anından görüyor. Yani facebook çapkınlık olayına da son noktayı koymuş durumda. Ozguncel.com Özellikle de manitalarını kaybetmek istemeyen Türk kullanıcılar  bu durumdan gerçekten rahatsız.

Eğer Facede yaptıklarınızın kimse tarafından görünmesini istemiyorsanız sizlere bir kaç tavsiyemiz olacak.

Birincisi Facebook hesabınızı tamamen dondurmak ve tarihe karışmasını sağlamak. Tabi bir daha geri dönmemecesine hesap anahtarınızı denizin dibine göndereceksiniz. Ozguncel.com ailesi olarak sizlere önereceğimiz en mantıklı çözüm bu. Esir olmayın. Terk edin bu durumu.

Diğer çözüm yöntemi ise benim yazdıklarımı, beğendiklerimi, yorumlarımı diğer hatunlar görmesin hepsini birden idare edeyim diyorsanız. Bu seferde yapmanız gereken sizin yaptıklarınızı sağ üst köşedeki akışta görmesini istemediğiniz şahsın hesabına girip oradan sizin güncellemelerinizdeki abonelikleri kaldırmak. Bu işlem içinse o diğerlerinin facebook şifresini bilmeniz gerekli.

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. ali dedi ki:

    neye tesekkür ediyorsun, bir cozumu yok diyor

  2. osman dedi ki:

    teşekkür ederim bazen böyle basit şeyşeri apta gibi arıyoruz. Adı üstüne Osman derker bizr 🙂 Facebook ayarları 2013 bunalımı.

12 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar