2015 Facebook Adobe Flash Player Virüsü Nasıl Temizlenir Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Adobe Flash Player Virüsü Kaldırma

Facebook Flash plaeyer vürüsü nasıl silinir? XP Vista, Windows 7, 8 Son zamanlarda internet dünyasının en büyük sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinde hortlayan yeni bir virüs insanların canını sıkmaya başladı. Bir milyarın üzerinde kullanıcı sayısıyla kısa sürede binlerce insanın bilgisayrına bulaşan Adobe flash player virüsü nasıl silinir? sorusunun siz değerli takipçilerimiz için araştırıp yayınlamak istedik. Daha önce de yine facebookta türeyen Facebook Etiketleme virüsü nasıl silinir? sorusunu yanıtlamıştık.

Virüs Facebook anasyafa üzerinde “Arkadaşlar Slayt Videomu İzlermisiniz, Yorumda facebook flash player viruruAtın Lütfen :)” şeklinde bulaşıyor. Profesyonelce yazılan Face Adobe Flash Player Virüsü videoya benzer şekilde hazırlanmış olduğu için insanları rahatlıkla kaldırabiliyor.

Facebook Adobe FlashPlayer Vürüsü Temizleme

Bu uyarıya kanıp videoyu izlemek için tıkladığınız anda ”Bu videoyu izleyebilmek için, Flash Player’ınızı güncelleyin” uyarısını alıyorsunuz. Daha sonrada Virüs sizi “http://skmedya net/exe.php” sayfasına yönlendiriypor. karşınıza çıkan içerik Adobe sayfasına çok benzer olduğu içinde “FlashPlayer.exe” dosyasını indiriyorsunuz. çalıştırdığınız anda ise virüs bilgisayarınıza bulaşıyor ve internet yaşantınızı kabusa çeviriyor.
Bende Facebook Flash Player Virüsünden Kurtulma yöntemi arıyorum diyorsanız yapmanız gereken bilgisayar dünyasının en değerli ücretsiz virüs programlarından biri olan ComboFix‘tir. Buradan Son SürümCombofix indir linkine tıklayarak download edebilirsiniz. Facebook Flash player virüsü ile ilgili sorunlarınızı yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Güncel, İnternet

3 Yorum Yapılmış.

  1. altay diyor ki:

    Teşekkür ediyorum, ben de işe yaradı… forumlarda o kadar yöntem anlatılmış hiçbirinde başarılı olamadım önerdiğiniz program sorunu çözdü, ALLAH razı olsun :)

  2. Ahmet diyor ki:

    hala daha kurtulamadım :((

  3. İlhan diyor ki:

    Teşekkürler sayenizde bu başbelası face flash player güncelleme virüsünden kurtuldum.

11 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)