ETS 2 Havalı Korna Yaması İndir Gezginler Tamindir Nasıl Kurulur izle

Euro Truck Simulator 2 Havalı Korna Yaması İndir

euro truck simulator 2 havalı korna tamindir gezginler veya aynı sonuca ulaşmak için ets 2 havalı korna çeşitleri veya yine en cok kullanılan ve meraklılarının aradığı euro truck simulator 2 havalı korna nasıl yapılır  youtube  euro yapımı  hakkında bilgi ve korna nasıl değiştirilir sorularına yanıt vermek istedik. Dünyanın en çok oynanan Tır oyunlarından biri olan Euro Truck Simulatör, kısa adıyla Ets 2 severler için güzel bir değişikli paylaşmak istedik. Uzun zamandır oynayan fakat bazı özellikleri değiştirmek oyunu daha eğlenceli hale getirmek isteyen takipçilerimiz için ETS havalı korna yaması paylaşmak istedik. Yazımızın devamında Euro Truck SimuLator 2 Havalı Korna yaması nasıl çalışır? sorusununda yanıtını bulabilirsinz.

Euro Truck Simulator2 kornaEuro Truck SimuLator 2‘de Türk usulu Havalı Korna kullanmak isteyenlere bir çok farklı tonda düdük sesleri eklenmiş. Korna yaması Mercedes, Scania, Renault marka tırları destekliyor. Ozguncel.com

Mod Klasörü içersine çıkarın. ETS 2 Havalı korna kurulumu:
İndirdiğiniz pakette 4 farklı korna sesi vardır, arasından birini seçip tarif ettiğimiz yolu takip edin. Sadece tek korna sesi atın aksi halde çalışmayabilir.  

C:\Users\kullanıcı oturum adı\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod belgelerimdeki bu klasöre indirdiğiniz yamayı atmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi tamamladıktan sonra oyununuzu başlatın, H tuşuyla yeni trs 2 korna sesinizi test edin. Keyifli oyunlar.

ets II korna yaması indir Rar şifresi: Ozguncel.com

Sponsorlu Bağlantılar

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar