Esra Erol Yonca’nın Hüseyin’e Okuduğu Can Yücel Şiiri Video izle Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Esra Erol Yonca’nın Hüseyin’e Okuduğu Can Yücel Şiiri

Yonca Seninle Yaşamak istiyorum şiiri kimin? Türkiye’nin en çok izlenen evlendirme programı Esra Erol Evlen Benimle’de yine duygu dolu anlar yaşandı. Sevginin bazen şaşırtıcı boyulara geldiği umutların tükendiği o anlarda hayat sürprizlerle çıkageliyor.
Onlardan biri de Esra Erol’un bu gün ki programında yaşandı. Esra Erol’da Hüseyin ilanı aşk ettiği Yonca’dan beklediğ karşılığı alamayınca köşesine çekilmeye karar verdi. Ve ne olduysa işte o an oldu Hüseyin gitme kararını verdiği anda Yonca paravanın arkasında özel bir şiirler Hüseyine doğru yürüdü.
Bunun üzerine Yonca’nın okuduğu şiirin ardında, Hüseyin Yonca çifti birlikte stüdyodan ayrıldılar. Umuyoruz ki Esra Erol’da mutlu anlar yaşanmaya devam eder.

Can Yücel – Seninle Yaşamak İstiyorum Şiiri

Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim. Benim olduğun kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve
zorluk yaşayıp, atlatalım. Yaşayalım ki, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı..
Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak, sıkmalı bizi. Not: Telif Hakkı nedeniyle şiirin tamamını yayınlayamıyoruz.

Yonca’nın Hüseyine Okuduğu Şiir Video izle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Haber

13 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)