Esra Erol Kimdir Vikipedi Boyu Kaç Yaşında Kilosu Nereli Resimleri Biyografisi

Esra Erol Biyografi

2015 yılında ATV ekranlarından Fox ekranlarına tranfer olan Esra Erol’la adlı programa başlayan Esra Erol Hayatı hakkında bilgi edinmek isteyen hayranları için edindiğimiz detayları paylaşıyoruz.. 2013 yılı itibarıyla Türkiye’nin en sevilen ve en tanınan program sunucularından biri olan Esra Erol’u tanımamak mümkün değil. http://ozguncel.com Fakat hiç bilmediğiniz yanlarını kariyerini ve yaşantısını da öğrenmek istemez misiniz En basitinden Esra Erol boyu kaç kilo, doğum yeri, doğum tarihi kocası kim? hamileliği bebeği ve daha fazlası. Bir çok meraklı sorunuzu detaylı olarak yanıtlayacağız.

Esra Erol Kaç Yaşında ve Nereli?

Esra Erol Doğum tarihi 12 Mayıs 1982 yılıdır. 31 yaşındaki 1.70 boyundaki başarılı ve güzel sunucunun Doğum  yeri İstanbul Eyüp beldesidir. Aslen Kütahya’lıdır. Polislikten emekli bir baba ve Sinop’lu evhanımı bir annenin kızıdır. Esra Erol’un kendi haricinde 4 kardeşi vardır. Ozguncel.com Eğitim hayatına İstanbul’da başlamış İlk ve Ortaöğrenim gördüğü sıralarda spor yapmayı sevdiği için Beden Eğitimi Öğretmeni olmayı hedeflemiştir. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitimini tamamladı.

Esra Erol, 2000’li yılların başlarında bazı reklam ve dizi filmlerde rol aldı. Flash TV ekranlarında Dest-i İzdivaç programını sundu, çok beğenilen bir sunucu olmayı ve izleyicini beğenisini kazanmayı başaran güzel sunucu daha sonra Star TV ekranlarında Esra Erol’la İzdivaç programını yaptı. Daha sonra şu anda ATV ekranlarında Esra Erol’da Evlen Benimle adlı izdivaç programını sunmaya başladı. Aynı dönemde iş adamı nişanlısı Ali Özbir ile dünya evine girdi. 2 Temmuz 2010′da evlenen sunucu Esra Erol 23 Temmuz 2011’de bu evlilikten İdris adını verdikleri bir erkek evlat sahibi oldu.

Dilerseniz Buradan  Esra Erol’da evlen Benimle Başvuru Formu doldur konusuna ulaşabilirsiniz.

Esra Erol Resimleri Fotoğrafları Görseller

Esra ErolEsra Erol 01

Esra Erol’un Kariyeri

Esra Erol’da Evlen Benimle (atv), Esra Erol’la İzdivaç (Star TV), Dest-i İzdivaç (Flash TV), Turkuaz (Kanal D), Siemens Mobile Kuşak Sunucu (Teknoloji TV), Fox TV Esra Erol’la

Esra Erol Oynadığı Dizi ve Sinema Filmleri

2004 Kanal 7 Kalp Gözü dizisi, 2004 Show TV Cennet Mahallesi dizisi Hayat Kadını rolü, 2005 Başkan dizisi, 2005 Tuzak dizisi Banu Rolü, 2009 Kanal-İ-Zasyon Konuk Oyuncu sinema filmi, 2010 Kamerayla İzdivaç sinema filmi

Esra Erol hayatı hakkında tüm bilinmeyenleri ayrıntılı olarak sunmak istedik. Sevilen ve sempatik sunucu Esra Erol hakkındaki düşüncelerinizi ve mesajlarınızı alt kısımdaki yorum bölümü aracılığıyla kendisi ile paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

19 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar