Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Cenk ve Ebru Neden Ayrıldı?

01.02.2013 Esra Erol’da Evlen Benimle adlı evlendirem programında üzücü bir olay meydana geldi. Cenk ve Ebru’nun Mutluluk Resimleri bir anda hüzün tablosuna dönüştü. Cenk Ebru Neden Ayrılıyor?

Ebru’nun kıskançlıkları nedeniyle bunaldığını söyleyen Cenk kesinlikle ayrılmak istediğini söyledi. 1 şubat 2013 esra erol ebru cenk ayrildicumartesi günü yayınlanan Esra Erol yeni bölümünde Esra ve Cenk ayrılma kararlarında son noktayı koyacaklar.

Ebru ve Cenk Aşkı Bitti mı?

Cenk’in düşündüren açıklamalarından biri de aynı evde insan telefonla mesajlaşır mı? Böyle birşey olabilir mi? Böyle bir kıskançlığı kesinlikle kaldıramam bitirmek istiyorum açıklaması yaptı. Ozguncel.com ailesi olarak daha önceki yazılarımızda da bir çok ilgiç gelişmeyi ve mutluluk haberlerini sizler için yayınlamştık. Dilerseniz buradan Esra Erolda Evlen Benimle Yeni Bölümü canlı izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Haber

4 Yorum Yapılmış.

 1. sıla diyor ki:

  of yaa beden böyle ayrıldılar. esra erolda herkez ayrılma kararı alıyor. evlilik kararı bozuldu mu.

 2. Asım diyor ki:

  Cenk Ebru gibileri kullanıp atıyor. Yanlış bir tercih Ebruya yazık oldu hayatının kazığını yedi

  • Murat diyor ki:

   Ne o Asım senin mi gözün kaldı yoksa? izlemedin herhalde nasıl kıskanç bir sinir hastası olduğu? Durup dururken kim atar nişanı?

 3. Sibel diyor ki:

  Gerçekten çok üzüldüm Cenk bunu hak etmiyordu keşke Ebru bu kadar kıskanç olmasaydı. Neyse Cenk rahat rahat daha güzel ve efendi bir kadınla tanışabilir. 1 Şuban 2013 bu tarihi hiç unutmayacağım.

16 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)