Esra Erol Cenk Ebru Ayrıldı Video izle Aşk Neden Bitti?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Cenk ve Ebru Neden Ayrıldı?

01.02.2013 Esra Erol’da Evlen Benimle adlı evlendirem programında üzücü bir olay meydana geldi. Cenk ve Ebru’nun Mutluluk Resimleri bir anda hüzün tablosuna dönüştü. Cenk Ebru Neden Ayrılıyor?

Ebru’nun kıskançlıkları nedeniyle bunaldığını söyleyen Cenk kesinlikle ayrılmak istediğini söyledi. 1 şubat 2013 esra erol ebru cenk ayrildicumartesi günü yayınlanan Esra Erol yeni bölümünde Esra ve Cenk ayrılma kararlarında son noktayı koyacaklar.

Ebru ve Cenk Aşkı Bitti mı?

Cenk’in düşündüren açıklamalarından biri de aynı evde insan telefonla mesajlaşır mı? Böyle birşey olabilir mi? Böyle bir kıskançlığı kesinlikle kaldıramam bitirmek istiyorum açıklaması yaptı. Ozguncel.com ailesi olarak daha önceki yazılarımızda da bir çok ilgiç gelişmeyi ve mutluluk haberlerini sizler için yayınlamştık. Dilerseniz buradan Esra Erolda Evlen Benimle Yeni Bölümü canlı izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Esra Erol Cenk Ebru Ayrıldı Video izle Aşk Neden Bitti?” üzerine 4 düşünce

 1. sıla

  of yaa beden böyle ayrıldılar. esra erolda herkez ayrılma kararı alıyor. evlilik kararı bozuldu mu.

  Yanıtla
 2. Asım

  Cenk Ebru gibileri kullanıp atıyor. Yanlış bir tercih Ebruya yazık oldu hayatının kazığını yedi

  Yanıtla
  1. Murat

   Ne o Asım senin mi gözün kaldı yoksa? izlemedin herhalde nasıl kıskanç bir sinir hastası olduğu? Durup dururken kim atar nişanı?

   Yanıtla
 3. Sibel

  Gerçekten çok üzüldüm Cenk bunu hak etmiyordu keşke Ebru bu kadar kıskanç olmasaydı. Neyse Cenk rahat rahat daha güzel ve efendi bir kadınla tanışabilir. 1 Şuban 2013 bu tarihi hiç unutmayacağım.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>