Elsiva LCWaikiki Kampanyaları Fiyatları İndirimleri Yorumları 2013

Elsiva LCWaikiki Kampanyaları Fiyatlari Yorumları 2013

Giyim sektörünün devlerinden biri olan Lc Waikiki firması yeni sezondan bir çok fiyat indirimi ile müşterilerini mağazasına davet ediyor. Bay bayan giyimi olsun ya da çocuk giyimi olsun bir çok giyim ürünü konusunda fiyat güncellemesine giden Elsiva 2012-2013 kış sezonunda da çeşitli ürünleri konusunda sezon sonu indirimleri yapptı. 2012 ilk bahar yaz sezonunda da yine aynı şekilde fiyat kampanyalarını sunan Elsiwa firmasının herhangi bir mağazasına giderek fiyat indirimleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Halk deyimi ile Elsiykiki Sonbahar kış sezonu indirimleri hakkında bir iki örnek vermek gerekirse Kaşkol fiyatı 9.90 TL. Bere fiyatı ise 2.90 TL. gerisi sizlere kalmış. Ayrıca, dilerseniz online olarak alışveriş hizmeti sunan internet mağazacılığı uygulamasını da ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için LCW resmi web kuruluşu olan www.lcwaikiki.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aldığınız ürünler konusundaki düşüncelerinizi, şikayetlerinizi, olumlu, olumsuz fikirlerinizi alt kısımdaki Ozguncel.com yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Herkese bol indirimli alışverişler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. ayben dedi ki:

    siteye girmek istiyorum

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar