Efe Kapancı Kimdir? Resimleri Kaç Yaşında Nereli Hayatı Vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Efe Kapancı Kimdir?

Son zamanların magain camiasında konuşulan isimlerinden biri olan Efe Kaplancı hayatı hakkında bilgi almak isteyen takipçilerimize edindiğimiz bilgileri sunmak istedik. Oyuncu ve manken Aysu Kayacı ile birlikte olduğu bilinen esrarengiz insanın gizemi kısa sürede çözüldü
Gizek oyuncu ve eski manken Aysu Kayacı Efe Kaplancı Evlilik Resimleri de yakın zamanda magazin programlarının haber konularından biri olacak. Zaten bu söylediklerimizile birlikte aklınızda birşeyler çağrıştırmıştır. Evet yanlış düşünmüyorsunuz, Bekar ve güzel mankenizi Aysu kayaca artık evlilik hazırlıkları yapıyor.

Efe Kapancı Nereli Kaç Yaşında?

Bildiğiniz gibi Aysu Kayacı Türkiye’deki yaşantısına son vererek İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşamaya başladı. Edindiğimiz bilgilere göre temelli olarak orada yaşamayı, televizyon dünyasındaki yaşantısına tamamen son vererek çocuk sahibi olmak ve ailesi ile birlikte normal sıradan bir ev hanımı olmaya karar vermiş. Kendisini bu kararı konusunda tebrik ediyoruz.
İlerleyen zamanlarda Aysu Kayacı Efe Kaplancı Düğün videosunu izlemeniz için ozguncel.com farkıyla paylaşacağız. Efe kaplancı hakkında internet üzerinde fazla bir bilgi olmadığı için detaylı olarak açıklayamıyoruz fakat bilindiği kadarıyla. 1976 yılında doğmuştur. Doğum yeri İstanbul’dur. 1.86 cm boyunda ve Kahverengi saçlı mavi gözlüdür. Efe Kaplancı İngiltere’de yaşamaktadır. Mesleği İş Adamıdır.

Efe Kapancı Resimleri Fotoğrafları Görseller

Efe Kaplanci Efe kapanci Aysu kayaci Efe Kapanci 01

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>