Meb Vitamin Giriş Öğrenci Öğretmen Veli Üyelik Kayıt Formu

2013 Meb Vitamin Giriş Yap Kayıt Ol

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Milli Eğitim Bakanlığı destekli Türk Telekomun ortak projesi Meb Vitamin programı sayesinde öğrencilerin öğrenim ve eğitim kalitesi iki katına çıkarılması hedefleniyor. Proje Meb ve Telekom ortak projesi olarak İnternet üzerinden eğitim hizmeti sunmakta. Öğrencilerin okulda gördürkleri tüm dersleri online olarak Meb vitamin sayesinde tekrarlayabilirler.

eokul giris

MEB Vitamin Ücretsiz Giriş Yap seçeneği ile dilerseniz Facebook ile bağlanabilirsiniz.  Türk Telekom ve Meb’in sunduğu bu eğitim desteğinden faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde bu hizmetten öğretmen ve velilerde faydalanabiliyor. Meb vitamin ücretsiz üye olarak Anasaydadaki yönergeler sayesinde sunulan Veli Girişi, Vitamin Öğrenci girişi ve Meb Vitamin Öğretmen girişi seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ozguncel.com Meb Vitamin giriş yapmak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyelik hizmeti tamamen ücretsizdir.

Meb Vitamin ilkokul çağındaki 4,5,6,7,8. sınıf öğrencilere Türkçe Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Teknoloji, T.C İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük dersleri ile konu anlatımı sunmakta.

Meb vitamin Lise çağındaki öğrencilere Fizik, Kimya, Matematik, Geometri, Dil ve Anlatım, Biyoloji, Tarih, dersleri yine görsel olarak, soru çözme ve anlatım şeklinde hizmet sunmakta. Ozguncel.com

Meb Vitamin Öğrenci Kayıt formu doldurmak için TC Kimlik no ile, kayıt esnasında sizden istenen gerekli bilgileri giriyorsunuz ve okuduğunuz hizmet şartlarını kabul edip onaylıyorsunuz. Öğrencilerde yaş sınırı 20 olarak belirlenmiştir.

Meb Vitaminin Okul Öncesi Eğitim Giriş sayesinde ilk okul çağı öncesindeki minikler için etkili görsel eğitim meb vitamin oyunları oyna hizmeti sunulmakta. Hem eğlendiren hemde öğretici bilgi hizmeti sunumu hedeflenmiş. Meb Vitamin, Öğrenci Öğretmen ve Veli girişleri, kayıtları, ve şartları adlı konumuz hakkında aklınıza takılanları alt kısımdaki yorum bölümü aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Mebbis sayesinde buradan Meb Vitamin Öğretmen Giriş sayfasına ulaşabilirsiniz. (Devlet okulu öğretmeni) Özel okul öğretmeni kayıt formlarıda anasayfa kayıt bölümünde mevcut. Çok yakında, Vitamin Veli giriş hizmeti de aktif edilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. muhammet doğar dedi ki:

    Bende kamilim ya 😀

  2. sude dedi ki:

    uye olmak istiyorum

10 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar