Dr. Mustafa Eraslan Kimdir? Hayatı Biyografi Çalışmaları İlaçları

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan Hayatı, Biyografisi, Çalışmaları, İlaçları, nereli, doğum yeri.  Dr. Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 pazartesi günü dünyaya gelmiştir. Mustafa Eraslan İstanbul doğumludur. İlköğretim eğitimini yine İstanbul Kurtuluş İlköğretim Okulu’nda tamamlamış. Başarılı bir öğrenci olduğunu küçük yaşlarda ispatlayan Mustafa, ortaöğretim giriş sınavında derece yapmıştır. Lise eğitiminide istanbulda tamamlayan başarılı öğrenci, lise yıllarında en çok masa tenisi ile ilgilendi. Üniversite eğitimi için Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi. Ardından  1989 yılında KATÜ Tıp Fakültesi’nden“89 CC 5” diploma derecesi ile mezun oldu.

Dr. Mustafa Eraslan okul yıllarının ardından vatani vazifesini yapmak üzre İzmir’e gitti. Aslerlik vazifesinib bitirdikten sonra  bitkilerle işgili bir çok çalışma yaptı. Bitkisel çalışmalarını ünlü Farmakognozi uzmanı Mustafa Tekin’le birlikte yaptı. Kendisi gibi başarılı bir öğrenci olan Mustafa Tekin ise İzmir Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi anabilim dalı araştırma görevlisi oldu. Mustafa Tekin 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olmuştur .

Bitki bilimi üzerine bir çok başarısı bulunan eğitimli Doktor Mustafa Eraslan bir patenti ve gelişimi kendine ait olan bir çok ilaç üretmiştir. Hala çalışmalarına devam etmekte olan başarılı araştırmacı doktur Mustafa Eraslan Kanal D ekranlarında yayınlanan Doktorum adlı sağlık programı gibi bir çok televizyon projesinde de sunum yapmıştır. Kalp damar, kollestol, kilo verme, yorgunluk, tansiyon, şeker gibi bir çok rahatsızlığa iyi gelen ilaçları da vardır.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri İlaçları

Mustafa Eraslan‘a ait ürünlerin listesi aşağıdaki gibidir :
Ürünleri Mustafa Eraslan’a ait ürünlerin listesi aşağıdaki gibidir : Kibarlı Omega 3,  Kibarlı Seratan,  Kibarlı Somon Balığı Yağı, Kibarlı Romadur, Kibarlı H1, Kibarlı K3, Kibarlı K5, Kibarlı D1, Kibarlı T1, Kibarlı Panax, Kibarlı E1, Kibarlı Reishi Mantarı, Kibarlı Varitex,  Kibarlı Romaflex, Kibarlı K1, Kibarlı S1, Kibarlı U1 Kibarlı Marine Lipid,
Sponsorlu Bağlantılar

14 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar