Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2013 2014 yenşi Lassa Reklamında çalan şarkıyı kim söylüyor geröek adı ne ve kaç yaşında ya da Don duran vikipedi biyografisi gibi sorulara biz de yanıt arıyoruz.  Lassa Don Duran Titre Bakalım şarkısı dinleyenleri birden etkiledi. Son zamanlarda internet dünyasınd  fenomen haline gelen Lassa Reklamında çalan Don Duran Titre Bakalım şarkısı indir mp3 yükle anlamı nedir diyenler yakında cep telefonu melodisi olarak kullanacaklar. Sanıyoruz ki bu gidişler Psy Gamgnam style şarkısının  da sollayacak. Parlanın bazı sözleri Uyanın ve titreyerek kendinize gelin. Mahallenizde buz gibi bir soğuk var.  Kış, ya da nam-ı diğer Don Duran, şeklinde başlayıp devam ediyor. şarkısıyla şimdi kapınızda. diyerek birden yoğun kar ve tipi gibi insanları etkisi altına aldı. Merak edenler için bizlerde Don duran lyrics full ekledik ve ayrıca Donduran titre bakalım orjinal video klibinin youtube üzerinden sizlerler paylaştık.

don-duran-lassa-rap-sarkisi-sözleri-dinlelyrics

Don Duran Titre Bakalım Şarkı Sözleri

Uyanın kış geldi.mahallenizde buz gibi bir soguk var. titreyin ve kendinize gelin. mevsimlerin kralı. sibiryanın prensi. kasım aralık benim geliş aylarım. camın aralık ise kusura bakma damlarım. yatak sıcak ve yumşak evet ama bir kalkda titre bakalım. hapşuu cok yaşa. yazayım bir reçete. ihlamur pastil bol bol kagıt peçete. hareketim nasıl hoşuna gitti mi? ismim balkanlardan gelen soğuk hava dalgası. yine lahana modası. cok üzücü eteklerin dolaplara kalkması. karıncadan ibret al. yazdan kışı karşılar. yün don içlik ve gocukla doldu çarşılar. ellerim oldu buz gibi gözlerin aynı karpuz gibi. bence sen bu kış hasta olucan anlamam saglam basıcan. ellerim oldu buz gibi gözlerim aynı karpuz gibi. dikkat et biryerini kırıcan anlamam saglam basıcan. akşam olur beş gibi ayakkabılar leş gibi kara kış ve depresyon aynı kardeş gibi. üşüdün mü cicim. kendini hazırla. arabaya oturunca beni hatırla. menude ne var? bak sayıyorum. kar tipi çamur. bir de kücük hortum. winter is coming dedi dark dinlemedin bu da sana kafiye olsun komidin. bu havada en temizi evde baymak.kısın en tehlikelisi yolda kaymak.bas gaza ac sesi koy serdar ortaçı. Ozgnuncel.com sonunda gülen kim oluyor?kaportacı.hahahaha.işte yaz mevsimi … (burayı anlayamadım) umarım almışsındır tatil hevesini…. burada anlasılmadı artık düzelmez.uzun yol artistik patinaj kafam rahat jantlarım da nikelaj.dikkat et bir yerini kırıcan.ben anlamam saglam basıcan.kışın hep kapalı hava.severim patates tava.işte bir görünmez kaza ama sen saglam basıcan. bozacı bozaacı boza arama öküz altında buzaa.buzlu yol kışın en pis tuzaa yere hep saglam basıcan. dolular vuruyor cama cok selam söyleyin amcama. köpeği mıncıklama.unutma saglam basıcan.ellerim oldu buz gibi gözlerin aynı karpuz gibi.bence sen bu kış hasta olucan anlamam saglam basıcan

Lassa Reklamı Don Duran Titre Bakalım Dinle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Müzik

15 Yorum Yapılmış.

 1. Tuncay diyor ki:

  ben 1000 kere dinledim

 2. Züleyha diyor ki:

  Harika şarkı büyük keyif alıyorum dinlerken, hala dinlemeyenler varsa tavsiye ederim don duran aklet duran 😀

 3. Azra diyor ki:

  Harika şarkı insan yüz kere dinlemek istiyor.

 4. ömer diyor ki:

  gerçekten şarkı çok güzel ya.

 5. Tuncay diyor ki:

  Meryem başı da süper en güzel yeri ilik show yeri bide işte yaz mevsimi gör anca resmini bi süre burda sana gelmez umarım almışsındır tatil hevesini beş altı ay hava düzelmez yerleri süper.

 6. meryem diyor ki:

  başı biraz sıkıcı ama gerisi çok güzel

 7. Tuncay diyor ki:

  bana göre çok artistçe o yüzden süper [Dehşet!!]

 8. beyza diyor ki:

  Aynen bayıldım

 9. tayfun diyor ki:

  abi bu şarkı vallaha rekor kırıcak bence süper

 10. Hatce diyor ki:

  Bu şarkı çok güzel ya..

 11. abin diyor ki:

  abi çok iyi ya

 12. seyfullah diyor ki:

  abi süper ya

13 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)