Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

90lar Dizisi Oyuncuları

Doksanlar Dizisi izleyiciyle buluşuyor.  Doksanlar Dizisi Oyuncu kadrosu, TRT1 ekranlarında yayınlanan nostaljik diziye çok yakında yeni bir dizi daha eşlik ediyor olacak. Bir dönem sonraki yeni jenerasyon 90’lı yılları tekrar karşınıza getirecek olan proje kısa aman sonra televizyon ekranlarından sizlerle olacak.

Öyle düşünüyoruz ki bu dizi gerçekten sağlam bir izleyici kitlesi yakalayacak.

Doksanlar Dizisi Konusu:

90’lar Dizi konusu: Çok yeni bir proje olarak sosyal paylaşım siteleri facebook ve Twitter’da duyurulan dizi 90’lı yıllarda çocuk ya da gençlik yaşamış karaklerlerin yaşamlarını konu alacak. Ozguncel.com ailesi olarak bu konunun peşini bırakmayacağız ve ayrıntı elde ettiğimiz sürece paylaşacağız. Doksanlar dizisining tanıtım fragmanında da izlediğiniz gibi konu olarak geriye dönüp bakıldığın da vay be ne çabuk geçiş bu zaman diyeceğiniz 20 yıl kadar önceki çocuk neslinin, ondan bir önceki 80’ler göçmen kuşağına dair izler de taşıyacak.
Dizinin en keyif verici yanlarından biri de o nesile ait insanların çocukluklarının şu anki çocuklar gibi evde bilgisayar başında değil sokakta doya doya güle oynana oynayabilmesini işliyor. Bizler 80’ler kuşağı olmamıza rağmen bu dönemi çok iyi hatırlıyor ve özlüyoruz. Bizim kuşağımızdan olan, yani taso, pokemon cocuğu olmayanlar bunu çok iyi kavrayacaktır. 90lar dizisi oyunculuk, Doksanlar Oyunculuk Başvurusu hakkındaki detaylar için burayı ziyaret edin.

Doksanlar Oyuncuları resimleri fotoğrafları biyografileri

gibi bilgiler dizi hakkında detaylar netleştiğinden paylaşılacaktır.

Doksanlar Fragmanı Video izle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: Genel, TV Dünyası

1 Yorum Yapılmış.

  1. Nermin Bilgin diyor ki:

    Merhaba. 13 yıldır İzmirde özel tiyatrolarda oyunculuk yapıyorum. 2010 Yılı Müjdat Gezen Sanat Merk.İzmir Akşam okulu mezunuyum. İstanbul Dijital film akadm.den Kamera önü oyunculuk eğitimi aldım. Ayla Algan’dan film ve dizi oyunculuğu eğitimi aldım. Birçok dizi ve film de bölüm oyunculuğu yaptım.Şu an Seksenler Dizisindeki Mehmet Elmas ile turne tiyatrosu yapıyorum. Birçok yörenin taklidini yapabiliyorum. Doksanlar dizisinde rol almak istiyorum. Teşekkürler.

14 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)