Doğukan Manço Kimdir? Resimleri Hayatı Kaç Yaşında Nereli? Vikipedi

Doğukan Manço Kimdir?

Hepimizin tanıdığı ve çok sevdiği başarılı sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço hayatı hakkında bilgi vemreye çalışacağız. Son yılların en popüler oyunu Survivor Doğukan kimdir? aramalarını çok duyacağız. Zira kendisi Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Ünlüler kategorisinde yarışacak. Ozguncel.com Buradan Kimler Survivor 2013’e Katılacak? öğrenebilirsiniz.

Doğukan Manço biyografi
Doğukan Manço Kaç Yaşında ve nerelidir?

Doğukan Manço doğum tarihi 1981 yılıdır. Doğum yeri İstanbul. Ünlü sanatçı Barış Manço ve eşi Lale Manço’un iki oğlundan biridir. en büyük oğullarıdır. Doğukan Manço boyu 180 cm civarındadır. 32 yaşındaki Doğukan babası gibi müzikle uğraşmaktadır. Kendisi Dj’lik yapmaktadır. Doğukan Manço’ya Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler’de Başarılar Dileriz.

Doğukan Manço Resimleri Fotoğrafları

dogukan_manco dogukan_manco1 dogukan_manco2 dogukan_manco3 dogukan_manco4Survivor Doğukan evli mi? sevgilisi var mı sevgilisi kim? şu an itibarıyla bilgimiz yok ilerleyen zamanlarda araştırıp ekleeyceğız. Survivor Doğukan Manço hakkındaki düşüncelerinizi alt kısımdaki yorum bölümü aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum Yapılmış.

  1. ayşe naz dedi ki:

    doğukan manço sevdiğim bir şarkıcıdır.ama 1 şarkısını biliyorum

  2. gözde dedi ki:

    ben doğukan ı çok seviyorum.ona dj lik hayatında başarılar dilerim.suruvo da da başarılar dilerim seni seviyorum başarılar.

  3. Melike dedi ki:

    ben doğukanı çok seviyorum ona suruvor 2013 yarışmasında da başarılar dilerim.

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar