Disney Channel Uydu Frekansları Uydu Şifresi Kodları 2013

Sponsorlu Bağlantılar

2013 Disney Channel Yeni Uydu Frekansı

Dünya’nın en çok izlenen Çocuk Kanallarından biri olarak yıllardır izleyicisine izleyici katan başarılı televizyon kanalı Disney Channel Uydu üzerinden yayın yapıyor. Uydu kanalları arasında Dsmart’ta 130 kanalda izleyebileceğiniz Disney Kanal Türkiye kanalının yeni disney-channelfrenkansları duyuruldu.

2011 yılının sonunda Türkiye’de de yayın faaliyetlerine başlayan ve büyük ilgi gören çizgi film ağırlıklı çocuk kanalı hakkında detaylı bilgileri Ozguncel.com üzerinden sürekli olarak takip edebilirsiniz. Daha önce paylaştığımız Disney Channel Süperbia Oyun hileleri ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. İlerleyen yazılarımızda 2013 Disney Channel Türkiye Yayın akışı bilgilerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

Disney Channel Uydu Kodları: 

Frekans; 12.015 – Polarizasyon H -Sembol 27.500 – Fec: 5/6 ǀ Turksat 2A

Sponsorlu Bağlantılar

Disney Channel Uydu Frekansları Uydu Şifresi Kodları 2013” üzerine bir düşünce

  1. Ece

    Meraba ,benim uydum sierra. All satellite menüsünden izliyorum.
    Fakat Disney Channel kanalı şifre istiyor. Bunu uyguladım olmuuyor. Fakat kanallara menüde baktığımda kanalın altında New Sat3 yazıyor. İlgilenirseniz sevinirim.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>