Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Dila Hanım Dizi Oyuncuları Isimleri

Dila Hanım Oyuncu Kadrosu, Dila Hanım Dizisinin Konusu, Dila Hanım dizi fragmanı izle gibi aramalarınıza yanıt vermeye çalışacağız. Baş rollerinde Türk sinemasının unutulmaz aktörleri Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın oynadığı 1977 yapımı sinema filmi Dila

hanım artık dizi olarak uyarlanıyor. Yakın zamanda Star TV ekranlarında yayınmanması planlanan film konusu ve daha önceki sinema filmiyle bıraktığı itibar nedeniyle büyük bir ilgi uyandırdı. 2012 2013 yeni sezon hazırlıklarına giren Türkiye’nin en çok izlenen özel televizyon kanalları Kanal D, ATV, Show TV, Fox TV bir çok farklı proje ile yeni izleyici kitlelerine Dila Hanım Dizi Oyuncu Kadrosuhakım olma peşinde. Sektörü sürekli canlı tutmaya çalışan yapımcıların keyfine diyecek yok…  Hatırlarsanız Ozguncel.com ailesi olarak daha önce de ATV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi Alev Ale hakkında da ayrıntılı bilgi paylaşımı yapmıştık. Alev Alev filmi de 70’ler de çekilmiş ve baş rollerinde yine Türk sinemasının efsane isimleri Tarık Akan ve güzelliğiyle göz kamaştıran islmi Gülşen Bubikoğlu oynamıştı. Bakalım Dila Hanım Dizisi izleyici yorumları nasıl olacak?

Dila Hanım Dizi Oyuncuları İsimleri Resimleri Fotoğrafları

Dila Hanım Dizisi Erkan Petekkaya Kimdir?? gerçek adı
Erkan Petekkaya – Karadağlı Rıza
Oyuncu, 12 Aralık 1971, Elazığ doğumlu. 

Erkan Petekkaya Resimleri

Dila Hanım Dizisi Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya Kimdir?

Dila Hanım Dizisi Hatice Şendil Kimdir?? gerçek adı resimleri
Hatice Şendil– Dila Hanım
Oyuncu, 2 Ağustos 1983, İstanbul doğumlu.

Hatice Şendil Resimleri

Dila Hanım Dizisi Hatice Sendil

Hatice Sendil Kimdir

 

Dila Hanım Dizisini Konusu:

Barazoğlu İhsan Bey’in güzel eşi Dila Hanım aileler arasında çıkan bir arazi kavgansı nedeniyle kocasını öldüren belalı ağa Karadağlı Rıza’nın canını almaya yemin eder.  Bir gün ummadığı bir şekilde bir rastlantı sayesinde, hayatında daha önce hiç görmediği ve tanımadığı kocasının katili Karadağlı Rıza ile karşılaşır ve hiç ummadığı bir biçimde kocasının katili olan Rısa’ya aşık olur. İlk görüşte aşk dedikleri durum Karadağlı Rıza da  aynı şekilde Dila Hanım’a aşık olur. Tabiki olayla Dila hanımın aşık olduğu insanın aslında kocasının katili, kendisininde en büyük kanlısı olduğunu öğrenince değişir. Ozguncel.com Dizide Dila Hanımı bu konu hususunda büyük ve zorlu bir karar beklemektedir. Güçlü, örf ve adetlerine bağlı, mağrur Dila Hanım’ın Yakışıklı, kendinenden emin ve gururlu olan Karadağlı Rıza’ya olan sevgisi mi yoksa beslediği kin mi ağır basacak? ilerleyen bölümlerde hep beraber izleyeceğiz.

Dila Hanım Dizisi Yeni Fragman Video izle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)