Dila Danışman Ekin Koç Sevgili mi Cağla Tilki Aşk Yaşıyor mu?

Çağla Tilki Sevgili mi? Dila Danışman Ekin Koç Aşk Yaşıyor mu? –  Sana Bir Sır Vereceğim Cağla ve Tilki sevgilimi? Fox ekranlarının başarılı projesi  Sana Bir Sır Vereceğim dizi oyuncuları Dila Danışman ve Ekin Koç öpüşme resimleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Fakat bu durum dizi izleyicisi olan minik hayranları kızdırdı. Zira Ekin Koç severler, Çağla’dan nefret ediyor ve Tilki’yi Aylin’e yakıştırıyorlar.

Son zamanlardan internet ortamı facebook ve twitter üzerinde çokça rastladığımız aşk hikayelerinin sonucu ne olacak merakla bekliyoruz.

cagla-ekin-dila-danisman-ekin-koc-sevgilimiSizde Çağla ve Tilki aşkından rahatsızlık duyuyorsanız. Demet Özdemir ve Ekin Koç sevgili olmalı diyorsanız yorumlarınızı paylaşınız.

Sponsorlu Bağlantılar

5 Yorum Yapılmış.

 1. demet dedi ki:

  bence demet ozdemır ıle ekın koc yakısıyor dıla danısmanda guzel ama demet ozdemır daha da guzel demet abla cok guzel benım adım da demet..

 2. şule dedi ki:

  ya tilki bence çağlayla asla birlikte olmama kendi bileceği bisey ama tilki cağlaya yakısmıyo baska biri olabilir ama cağla olamazzz 🙂

 3. zeynep dedi ki:

  Ya malmısınız siz demet çirkinin teki ha güzel olsada ekinin kendi bilceği sey kime aşık olcagına siz mi karar verceniz? Bırakın bu çocukça davranışları bi dizi için tmm diziyi bende seviyorum tılki-aylin aşkı çok güzel ama kimse dizide sevgili diye gercekte de olcak değil akılllı olun iyice saçmaladınız!

 4. kübra dedi ki:

  demet ekin and sonsuz aşk.

 5. Ceylin dedi ki:

  Demet Özdemir ve ekin koç tabiki sevgili olmalı zaten başka biriyle olursa çok üzülürüm ya benimle yada demet Özdemir’le sevgili olmalı özellikle de benimle

20 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar