Cumanız Mübarek Olsun Resimli Hayırlı Cumalar Mesajları Facebook Paylaş

2014 en anlamlı hayırlı Cumalar mesajları ve en güzel Cuma günü sözleri yazımıza sizler için eklendi. En Güzel Resimli Facebook Cuma Mesajları konumuzda hem anlamlı mesajlara yer verildi hem de Face Resimli Cuma kutlamaları tebrikleri yayımlandı. Sizlerde dilerseniz sayfamızdaki güzel Resimli Cuma sözleri ni kopyalayıp sayfanızda profilinizde zaman tüneli etkinliğinizde paylaşabilir veya sayfamız aracılığı ile dünyanın heryerine, yakınlarınıza, arkadaşlarınıza veya diğer din kardeşlerinize Cumanız hayırlı olsun mesajları paylaşabilirsiniz. Dinimizin esaslarından biri olan Mubarek Cuma namazının hikletleri saymakla bitmez. http://bilgiozetim.com Diğer günlere göre Cuma gününe ayrı bir hikmek ve hürmet yüklenmiştir. Bu hayırlı gün içerisinde İslam dini için bir çok önemli ve başarılı adım atılmıştır.  Değerli kardeşlermiz dilerseniz Sizlerde sosyal paylaşım siteleri Facebook, Twitter’da bu günün anlamını taşıyacak birbirinden güzel ve anlamlı güzel resimli hayırlı Cuma mesajları, Cuma günü ile ilgili güzel hadisler paylaşabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz bu güzel sözleri ve resimleri paylaşıyoruz. Cumanız mübarek olsun.hayirli-cumalar-facebook“Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…”

Cuma-duasiİki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; biri, zulüm gören kişinin duası, öbürü de müminin kardeşine gıyabında ettiği duadır. Dualarda unutulmamak dileğiyle cumanız mübarek olsun arkadaşlar.

cuma-gunu-ile-ilgili-sozler“Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.”

cuma-gunu-tebrik-mesajlari“Kul nafilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum. (Kutsi Hadis) Sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun.”

“Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfünden nasibinizi arayın Allah’ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz.”cuma-hadisleri“Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun.”

Cuma-kutlama-mesajlariEn güzel cuma mesajları paylaş ve yakınlarını bu kutsal zamandan haberdar et. Cuma mesajı paylaş, resimli cuma mesajları fecebook sayfanı süslesin.

cuma-kutlamalari“Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Cumanız Mübarek Olsun!”

cumaniz-hayirli-olsunSelatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cuma’ya. Amin..

En-guzel-cuma-mesajlari“Ey iman edenler! Cuma günü namaza çağırıldığı zaman, hemen Allah’ı anmaya koşun ve alış verişi bırakın. Eğer bilmiş olsanız, elbette bu, sizin için daha hayırlıdır.” (Cuma Suresi /9)

face resimli cuma mesajlari“Özürsüz üç Cuma’yı terk eden kimsenin kalbin Allah mühürler.” (Hadis-i Şerif).

“Güzel söz, sadakadır.” (Hadis-i Şerif).

Lailahe illallahtir özüm, Muhammed Mustafadir sözüm, ihlas-i serif ile yikadim yüzüm Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.

hayirli-cumalarBugün Cuma günüdür Dinim Islam dinidir Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. veli dedi ki:

    çok güzel bu resimler ve yazılar.

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar