Cuma Mesajları 2012 En Güzel Resimli Facebook Cuma Mesajları Hadisleri

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Cuma Mesajları En Güzel Resimli Facebook Cuma Mesajları, Cuma kutlamaları, tebrikleri Facebook üzerinden de yapılabilir. Dinimizin esaslarından biri olan Mubarek Cuma namazının hikletleri saymakla bitmez. Diğer günlere göre Cuma gününe ayrı bir hikmek ve hürmet yüklenmiştir. Bu hayırlı gün içerisinde İslam dini için bir çok önemli ve başarılı adım atılmıştır. Sizlerde sosyal paylaşım siteleri Facebook, Twitter’da bu günün anlamını taşıyacak birbirinden güzel ve hayırlı resimli Cuma mesajları, Cuma günü için güzel hadisler paylaşabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz güzel sizleri ve resimleri paylaşıyoruz. Cumanız mübarek olsun.

 “Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.”

“Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…”

En güzel cuma mesajları paylaş ve yakınlarını bu kutsal zamandan haberdar et. Cuma mesajı paylaş, resimli cuma mesajları fecebook sayfanı süslesin.

“Kul nafilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, göreceği gözü olurum. (Kutsi Hadis) Sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mübarek olsun.”

“Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfünden nasibinizi arayın Allah’ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz.”

İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; biri, zulüm gören kişinin duası, öbürü de müminin kardeşine gıyabında ettiği duadır. Dualarda unutulmamak dileğiyle cumanız mübarek olsun arkadaşlar.

“Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun.”

“Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Cumanız Mübarek Olsun!”

“Ey iman edenler! Cuma günü namaza çağırıldığı zaman, hemen Allah’ı anmaya koşun ve alış verişi bırakın. Eğer bilmiş olsanız, elbette bu, sizin için daha hayırlıdır.” (Cuma Suresi /9)

“Özürsüz üç Cuma’yı terk eden kimsenin kalbin Allah mühürler.” (Hadis-i Şerif)

“Güzel söz, sadakadır.” (Hadis-i Şerif)

Lailahe illallahtir özüm, Muhammed Mustafadir sözüm, ihlas-i serif ile yikadim yüzüm Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm

Bugün Cuma günüdür Dinim Islam dinidir Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne

Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cuma’ya

Sponsorlu Bağlantılar

Cuma Mesajları 2012 En Güzel Resimli Facebook Cuma Mesajları Hadisleri” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>