Cansu Taşkın Kimdir Vikipedi Yaşı Boyu Kilosu Nereli Biyografi Resimleri

Manken Cansu Taşkın Biyografisi

 Hepimiz onu Best Model yarışması sonrası gözyaşları ile gündeme gelmesiyle tanındı. Geçtiğimiz sene katıldığı Best Model yarışmasında dereceye giremediği için yarışmada şike olduğu iddiasıyla ağlayan son olarak adını Beren Saatçi’nin Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin dizisindeki başrol arkadaşı Kerim rolündeki Engin Akyürek ile Cansu Taşkın sevgilisi olarak anılıyor. Ozguncel.com Ayrıca Cansu Taşkın Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasına süper mini eteği ile katılmasıyla da isim yapmıştır.

Cansu Taşkın Kaç Yaşında Nereli?

Cansu Taşkın 19 yaşında İstanbul doğumlu. Eğitim lise, mesleği yazımızın devamında. Engin Akyürek ile ilişkisini açıklayan Taşkın magazin gündeminde yine kendine yer bulamayınca bu kez de twitterdaki verdiği cüretkar pozlarıyla gündem konusu oldu.

Manken Cansu taşkın, mankenlik ve fotomodellik yapıyor. sevgilisi kim? var mı? sorularının yanıtı da bu şekilde.bu kez Facebook hesabında Akyürek ile resmini profil resmi yaptı.

Cansu Taşkın Kimdir Best Model Of Turkey |  görsel 1

Best Model Of Turkey güzellik yarışmasında Cehennem Filminin yıldızı Tuğba Melis Türk’ün birinci seçilmesine Cansu Taşkın gözyaşları içinde itiraz etti..

 Best Model Of Turkey Cansu Taşkın Kimdir*

Cansu Taşkın, bu sabah katıldığı 2. Sayfa programında, yarışmadan sonra psikolojisinin bozulduğunu söylerken gözyaşlarına boğuldu. “Yarışmanın favori ismi bendim” diyen Taşkın sözlerini şöyle sürdürdü: “Best Model’in internet üzerinden yaptığı oylamada birinci seçildim. Yarışma gecesi de ben podyumda yürürken herkes ayakta alkışladı ama sonuç benim için hayal kırıklığı oldu. En azından ilk 5′e girmeye kesin gözüyle bakıyordum. Yarışmaya sonradan dahil olan ı Tuğba Melis Türk’ün birinci olması bütün arkadaşlarımızı şaşırttı dedi…

Zaten yarışma öncesi cep telefonuma bir arkadaşım mesaj atmış ve ilk 3′e gireceklerin listesini yollamış. Bu mesajı yarışma bittikten sonra gördüm, bu şaibeli durumu bize kim açıklayacak. O gece sabaha kadar uyumadım, yarışma sonrası ailem beni kuliste bulamayınca intihar ettiğimi düşünmüş. O kadar kötü oldum ki kendime bir şey yapmamdan korkmuşlar. Bir daha Türkiye’de yarışmaya girmem, tövbe ettim.” Ozguncel.com

Cansu Taşkın Resimleri

cansu-taskin

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. Ökkeş Döndü dedi ki:

    ünlü olmak için çabalamak lazım başarırsın 🙂

11 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar