2014 Bursluluk Parası Ne Zaman Yatacak PYBS

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2014 Devlet burs parası ne zaman yatırılacak, PYBS 2014 ne zaman yatar, Bursluluk parası ne zaman yatırılacak gibi sorular öğrenci takipçilerimizin en çok merak ettiği hususlardandır. Bu konuya uzak olsak da öğrenci kardeşlerimize yardımcı olabilmek adına PYBS bursluluk paralarının ne zaman yatırıldığına dair araştırma yaptık. Elde etmiş olduğumuz bilgileri siz değerli takipçilerimize sunmak istiyoruz. Yazımızın devamından 2012 PYBS bursluluk parası hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PYBS Bursluluk 2014

PYBS bursluluk parası 3 ayda bir olmak üzere ilgili bankalara 105 TL olarak yatırılmaktadır. PYBS paranızın yatmaması ya da gecikmesi durumunda sistemde sorunların yaşanmış olabileceğini düşünerekten ilgili kuruluşlara başvuru yapıp bilgi almanızda fayda var. Haziran ayı içerisinde PYBS bursluluk parasının yatırılması beklenmekte. Diğer burs yatırımları haziran ayını takip eden ilk 3 ay içersinde yatırılır. PYBS hakkında farklı bilgiler edinmek için alttaki bağlantıları kullanınız. Bursluluk Sınavını Kazanmak için Kaç Puan Gerekli?

Sponsorlu Bağlantılar

2014 Bursluluk Parası Ne Zaman Yatacak PYBS” üzerine 33 düşünce

 1. Yunus

  7.sınıfa geçtim bursu yeni kazandım ,,
  bana banka falan birşey söylemediler bir sayfa vediler ,
  bordro istediler anlamadım bir şey .müdüre sordum
  2013 seneye meneye falan bir şeyler dedi yolladı hiçbir şey anlamadım
  WILA BU DEVLET BİZE BAĞMİİ :)

  Yanıtla
 2. ayda

  ben bu sene kazandım ve bana aralıkta yatacak dedi müdür…bir şey soracağım bizde mi bankadan bakıcaz bize banka filan demediler ama herkes bankadan bakıyor paranın gelip gelmediğine..:)

  Yanıtla
 3. Hasan

  ne zmn yatcak arkadaşlar bı fıkrı olan varmı bugun ayın 7 sı bızım burda tokatta fem lısesı falan yattı ama saglık meslek hala yatmadı

  Yanıtla
  1. suat

   bu ne ya bizim de yatmadı halen edirne bekliıyruz sordum memura diyor yarın öbür gün yatar ama ben umudumu kestim bekliyorum.

   Yanıtla
 4. Hayriye

  Bazı arkadaşların sorularını yanıtlamak istiyorum .
  Fatma , burs paralarının ne zaman yatacagi belli değildir . Normalde Aralık / Mart / Haziran / Eylül aylarında yatması beklenir . Ama bazı sıkıntılardan dolayı gecikmeler olabilir.

  Furkan, senin soruna bir ornek ile cevap vermek istiyorum . Mesela 8. Sınıfta burslulugu kazandın . 9. Sınıfa geçince arkadaşlarının burs aldığı ilk ay burs alamayacaksın . Bir sonra burs alımında alabilirsin yani 3 ay sonra . Mart ayında tahminimce.

  Yanıtla
  1. burs bekleyicisi

   Bu bursluluk hiç bir zaman söylenildiği tarihte yatmadı en fazla 15-20 gün gecikiyor o yüzden kesin bişe yok .asıl tarihi eylülün sonundaydı ama gecikmelerden dolayı bu ekimin 20si 25 gibi alırız herhalde.yaa ama bu sefer sanki biraz fazla gecikti gibi

   Yanıtla
 5. Tuğba Nur

  8. sınıfta PYBS kazandım ama lise yurduna yerleşemedim.PYBS alacak mıyım? PYBS sınav sonuç belgemde 28 Eylüle kadar belgelerinizle mezun olduğunuz okula başvurun diyor bunu anlayamadım açıklarmısınız?

  Yanıtla
 6. muhammed

  Arkadaşlar normalde bu bursun temmuzun 1 veya 2’si gibi yatması gerekiyordu . Ama hala yatmadı . Adminler bir bilginiz varsa yorum lazın lütfen !

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>