Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Böyle Bitmesin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Böyle Bitmesin Oyuncu Kadrosu, Böyle Bitmesin Oyuncu ve resimleri gibi aramalarınızı yanıtmaya çalışacağız. TRT ekranlarında son zamanlarda yapılan köklü değişiklikler gerçekten fark edilir durumda. Gençlere yönelik bir çok eğlence ve müzik programlarının eklenmesinin yanı sıra, dizi sektörüne de profesyonel olarak el attıkları ve ciddi yatırımlar yaptıkları gözlemlenmekte. Türkiye’nin en çok izlenen özel televizyon kanalları ATV, Show TV, Star TV, Fox TV, Kanal D gibi başarılı yayınlarıyla sürekli tercih edilen ve takip edilen kanallar arasına artık TRT’de girdi. Ozguncel.com Leyla ile Mecun, Seksenler, gibi popüler ve kaliteli dizileriyle gençlerin ilgisini çekmeyi başaran TRT devlet televizyonu bu sefer de yeni bir proje ile yeni bir çıkış daha yapıyor. ATV’nin Tövbeler Tövbesi dizisinin başrollerinden tanıdığımız genç ve yakışıklı oyuncu Mahir’i karakterini canlandıran Cemal Toktaş bu sefer Atyapım tarafından yapılan Böyle Bitmesin dizisiyle karşımıza geliyor. Ayrıca Kanal D’nin sevilen dizisi Öyme Bir Geçer Zamanki’nin Duygu hocası da başrollerde. Böyle Bitmesin dizisinin konusu nedir? diyenlere şu an itibarıyla verebileceğimiz tek tüyo “Her evlilik ikinci bir şansı hak eder!” sloganı.Yakın zamanda siz değerli takipçilermiz için Böyle Bitmesin dizisi ile ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımı yapacağız. Bakalım karşımıza bir aşk hikayesi mi yoksa son zamanların popüler polisiye dizi serisinden bir eser mi çıkacak..

Böyle Bitmesin Dizi Oyuncuları İsimleri Fotoğrafları

Cemal Toktaş Kimdir? Resimleri

Doğum Tarihi : 1983
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitim :Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Mesleği: Oyuncu

Cemal Toktas Boyle Bitmesin

Boyle Bitmesin Cemal Toktaş

Yeliz Kuvancı Kimdir? Resimleri

Doğum Tarihi : 28 Şubat 1987
Doğum Yeri : İstanbul
Eğitim : Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü öğrencisidir.
Mesleği : Oyuncu

Yeliz Kuvanci Boyle Bitmesin

Böyle Bitmesin Yeliz Kuvanci

Nergis Öztürk Kimdir? Resimleri

Nergis Ozturk Boyle Bitmesin

Boyle Bitmesin Nergis Öztürk

Doğum Tarihi : 1 Ocak 1980
Doğum Yeri : Kandıra
Eğitim : Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.
Mesleği : Oyuncu

Böyle Bitmesin Dizi Fragmanı Video izle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

3 Yorum Yapılmış.

  1. ayşe diyor ki:

    bu arada herkese benden selam en çok da nergis öztürk e

  2. ayşe diyor ki:

    selamunaleyküm ben bu diziyi çok seviyorum rica etsem mailime cevap yazarmısınız ben sizi çok seviyorum hele hele yeliz kuvancıyı inşallah bunu okursunuz

  3. OMER diyor ki:

    IYGUNLER BEN NERGIS OZTURK`U COK SEVIYORUM HATTA ONU COK ISTIYORUM BILMEM O BENDEN HASLANIRMI BILMEM AMA BEN ONU COK SEIYORUM DELILER GIBI SEVIYORUM.

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)