Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Muhteşem Yüzyıl Birce Akalay Nurbanu Sultan Oldu Video izle

Türkiye’nin en başarılı dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl 2013 Yeni kadrosuna birbiriden başarılı isimler dahil oluyor. Daha önceki yazımızda diziye dahil olan Vahşi Cazibe dizisinin en ünlü isimlerden biri olan Aslıhan Gürbüz‘ünde katıldığı haberini vermiştik.

Bu yazımızda da geçtiğimiz sezon da Milyonları ekran başına bağlayan Asi, Yer Gök Aşk dizilerinin güzel ve başarılı oyuncusu Birce Akalay’ın Nurbanu Sultan rolünü canlandırmak üzere Muhteşem Yüzyıl Dizisinin yeni sezon kandrosuna katıldığı haberini vermek istedik.

2013 Ocak ayı içerisinde AKP lideri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dizi hakkındaki olumsuz görüşleri nedeniyle dizinin yayından kaldırılacağı haberleri söylentileri çıkmıştı. İzleyici ikilemde kalmış durumda. Neredeyse ocak ayının ortalarıne geldik ve Diziye hala yeni karakterler katılıyor.

İlerleyen yazılarımzıda Ozguncel.com ailesi olarak Birce Akalay Kimdir? hayatı Biyografisi ve Nurbanu Sultan Kimdir? Hayatı hakkında bilgi gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Nurbanu Sultan Birce Akalay Resimleri

Nurbanu Sultan Birce Akalay Nurbanu Sultan Birce Akalay 03 Nurbanu Sultan Birce Akalay 02 Nurbanu Sultan Birce Akalay 01

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı Video izle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

13 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)