Beril Kayar Kimdir? Resimleri Hayatı Biyografi Yaşı Boyu Nereli?

Beril Kayar Kimdir?

Adını Feriha Koydum Yeni Feriha Beril Kayar oldu. Beril Kayar Resimleri, Hayatı, Biyografi, kaç yapında, boyu kaç memleketi neresi? Beril Kayar, Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’ın sevgilisi Feriha’yı canlandıran Hazal Kaya’ın diziden ayrılması büyüm biri sansasyona yol açmıştı. Hazal Kaya’nın yerine Feriha kim gelecek soruları merak konusu olmuştu. Gerçektende öyleydi, Fox TV ekranlarında yayınlanan Lale Devri dizisinin Yerşim karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya‘nın da adının anıldığı rol artık ismini buldu. Yeni Feriha Beril Kayar oldu. Peki, kimdir bu Beril Kayar?  10 kasım 1987  yılında doğmuştur. 1.76 boyundaki 25 yaşındaki güzel oyunu, Beril Kayar’ın doğum yeri İstanbul’dur. Modellik yapan güzel isim ardından oyunculuk hayatına atılmıştır. Güzel model, kariyerine oyunculuk mesleğiyle devam etmek istemiş ve yakın zamanda, kısa süre içerisinde merakkonusu olan “Acayip Hikayeler” isimli alaca karanlık kuşağı  dizisinde Rakkase karakterini canlandırmış. Mankenlik yaptığı içinde Beril Kayar Friklikleriye de adından çok söz ettiriyor. Kendisine biraz daha dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz. Son zamanlarda ise “Adını Feriha Koydum” adlı TV dizisinde başrol oyuncusu olma yolunda. Kısaca ünlü ismin hayatı bu şekilde seyretmektedir. Beril Kayar hakkında öğrenmek istediklerinizi yorum bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.

Beril Kayar Resimleri Fotoğrafları Görselleri

Sosyal paylaşım sitelerinde yaptığı Aşk paylaşımlarıyla da ismi çokça anılan Beril Kayar’ın Sevgilisi kim acaba soruları da ayrı bir merak konusu. Beril Kayar Twitterinda Aşk dolu Tweetler paylaşmaya devam ediyor.

Ünlü ismin Facebook ve Twitter hesapları hakkında da bilgi vermeye çalışacağız Beril Kayar twitter adresi : www.twitter.com/berilkayar Gerçek facebook hesabını öğrendiğimiz taktirde hayranlarını bilgilendirmek amacıyla paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum Yapılmış.

  1. Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Yeni Sezon

  2. ece dedi ki:

    Berili istemiyoruz Feriha geri dönsün.

13 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar