Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Benim Için Üzülme Dizi Oyuncuları

Benim Için Üzülme Dizisi Oyuncu Isimleri,  Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncu Kadrosu

Benim için üzülme Hangi kanalda, saat kaçta, ne zaman? Benm için üzülme oyuncu resimleri, rolleri.. Yakında Televizyon ekranlarına Mahsum Kırmızıgül imzasını taşıyan yeni bir Karadeniz dizisi projesi gelecek. Babalar ve Evlatlar dizisinden beklenen ilgiyi görmeyen ve yayından kaldırma kararı alan şarkıcı yönetmen Mahsum Kırmızı gül şimdi de ekranlara Benim İçin Üzülme isimli yeni bir dizi ile yeniden dönmeye hazırlanıyor. Baş rollerinde yıldızı Tövbeler Tövbesi dizisiyle parlayan genç oyuncu Fulya Zenginer de başrollerde. Dizinin Yapımcılığı Murat Tokat yönetmenliği ise Serkan Birinci tarafından yapılıyor. dizinin ekibi Kars’ta gerçekleşen çekimlerin ardından Artvin’in Hopa ilçesine geçti. Öykü Çelik’in canlandırdığı Bahar ile Çağlar Ertuğrul’un oynadığı Sinan ve Tansel Öngel’in canlandırdığı Niyazi ile Fulya Zenginer’in hayat verdiği Buke karakterinin aşkı soluksuz izlenecek.

Benim İçin Üzülme Dizisinin Konusu Özeti:

Aynı ülke topraklarında yaşayan fakat birbirinden farklı kültürlere sahip değişik geleneklere göre yetişmiş, fakat birbirlerini görmeden yapamayan iki gencin hikayesi konu alınmış. Dizinin kahramanlarından biri Kürt kızı Buke diğeride Laz oğlu Niyazi. Birbirlerinde kendi şiveleriyle “Seni Seviyorum” un söylendiğini soran iki gencin Aşk hikayeleri nasıl gelişecek? ne gibi zorluklar hep beraber göreceğiz. Sevginin ayrı dile ve kültürlere sahip olan insanları nasıl bir araya getirdiği konusunu heb beraber izleyeceğiz.

Benim İçin Üzülme Oyuncu İsimleri

Tansel Öngel, Fulya Zenginer, Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner, Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu, Çağlar Ertuğrul, Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci

 

Benim İçin Üzülme Yeni Bölüm Fragman izle

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

1 Yorum Yapılmış.

  1. adsuz diyor ki:

    laz olduğumdan değil bayilyom bu diziye.

12 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)