Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Beni Böyle Sev Oyuncu Kadrosu

2013 Beni Böyle Sev dizisi Oyuncu Kadrosu, Beni Böyle Sev Konusu, TRT ekranlarında yenilikler devam ediyor. Son yıllarda TRT kanalı da magazin ağarlıklı içerik zenginliğine yatırım yapmaya başladı. Bir çok başarılı televizyon oyuucusnu bünyesine katan Türkiye Radyo Televizyonu Son olarak da Orhan Gencebay şarkılarından biri olan Beni Böyle Sev isimli parçanın ismiyle yeni bir dizi hazırlığına girdi.

Beni Böyle Sev Oyuncuları Kimdir?

Zeynep Çamcı, Bala Atabek, Burcu Altın,Burcu, Biricik, Alper Saldıran, Mert Turak, Didem İnselel, Atılgan Gümüş, Meral Asiltürk, Fatih KoyunoğluAltan Gördüm, Güven Kıraç, Lale Mansur, Erdem Akakçe,

Bir çok başarılı oyuncunun rol alacağı Beni Böyle Sev Dizisinin konusunu ve fragmanını sizler için yayınlamak istedik. Ozguncel.com ailesi olara Beni Böyle Sev dizisi oyuncu isimleri, resimleri, fotoğrafları gibi bilgileri de yayınlandıktan sonra ekleyeceğiz.

Beni Böyle Sev Dizi Resimleri Fotoğrafları Görselleri

Beni Böyle Sev Dizi Konusu:

Çok seven aşıkların, aileler, gelenekleri, yaşam tarzları arasındaki farkları konu alan yoksul insanlarında sevmeye hakkının olduğunu para ile sadet olmadığı çektiktikleri sıkıntılara göğüs gererek birşeyler kazanabileceklerini ve kendilerini ıspatlayabileceklerini işliyor.

Beni Böyle Sev Dizsi Yeni Bölüm Fragmanı izle

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’ image=’http://www.ozguncel.com/wp-content/uploads/2012/11/TRT_Beni_Böyle_sev_dizisi_izle.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=Ot2muskra5E[/pro-player]

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

2 Yorum Yapılmış.

  1. Sema diyor ki:

    Beni Böyle Sev dizisi başarılı olacağa benziyor. Bence tutar. Umarım en kosa zamanda Beni Böyle Sev dizi oyuncuları da netleşir.

  2. saane diyor ki:

    Beni Böyle Sev şarkısı çok güzel. Orhan Gencebay çok güzel işler yapmış paylaşım için teşekkür ederi.

16 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)