Ben Onu Çok Sevdim Bitti mi Neden Yok Niye Kaldırıldı? Hakkında Bilgi
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Onu Çok Sevdim neden bitti ? Ben Onu Çok sevdim neden yok? Ben onu çok sevdim niye çıkmıyor? Adnan Menderes’in hayatını anlatan dizis Ben Onu Çok Sevdim neden yayınlanmıyor? sorularını bu sıralar çok duyacağız. Türkiye’de 60’lı yılalrda DP adaylığıyla başbakan olan ve asılarak idam edilen Adnan Menderes’in hayatını konu alan ATV dizisi son bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Büyük umutlarla izleyici ile buluşan uzun zaman boyunca da reklamları yapılan Atv ekranlarının yeni sezon dizisinin neden bittiği konusunda kesin bilgiler olmamakla birlikte fısıltı gazetesi haberleri yanı sıra bir çok farklı yorum da mevcut. Fakat büyük ihtimalle isedizi beklenen ilgiyi görmedi bu da otomatikmen reytinglere ve reklam gelirine yansıdı.

ben-onu-cok-sevdim-neden-bittiBen Onu Çok Sevdim Dizi yapımcılarının başrollerde kadın oyuncuları Birce Akalay ve İdil Fırat ile yollarını ayırdığı haberi de mevcut. Sizlerde Ben Onu Çok Sevdim dizisinin yayından kaldırılması konusu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Kategori: TV Dünyası

2 Yorum Yapılmış.

  1. esma diyor ki:

    İşe yarar az çok bilgi veren bir dizi vardı onuda yayından kaldırıyorlar herhalde bu bilgiler kimsenin hoşuna gitmedi.tabii kimse kimseyi aldatmıyor.

  2. Nedret Tuğ diyor ki:

    Seyredebilecek en güzel dizi idi.

    Neden bittı…

16 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)