Kıvanç Tatlıtuğun Sevgilisi Başak Dizer Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Vikipedi

 Başak Dizer Fransez Biyografi 

Kıvanç Tatlıtuğun sevgilisi Başak Dizer Fransez kimdir? Türkiye’nin sarışın mavi gözlü yakışıklı oyuncusu ve mankeni Kıvanç Tatlıtuğ yeni sevgilisi Başak Dizer Fransez hakkında bilgiler sunacağız. Yakışıklı çapkın oyuncu Meltem Cumbul, Neşe Aksoy, Azra Akın, İdil Fırat ve Fransız manken Florence Eugene gibi isimlerle de anılığ sık sık sevgili değiştirmesi ile hatırlanıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni aşkı Başak Dizer doğum yeri İstanbul ilimiz. doğum tarihi kesin olmamakla birlikte 1984 yaşı 28 boyu 1.75 cm üzeri, 55 kilo civarında,  kahverengi uzun saçlı kahve rengi gözleri narin yapısı ve zarifi giyimi mesleği ile uyumlu. Marmara Üniversitesi iletişim bölümü mezunu. Sonrasında Milano’da Instituto Moda di Burgo’da stilistlik eğitimi dönüşte İstanbul’da, LCC tasarım bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarım bölümü eğitim sertifikaları almıştır. Başak Dizer Fransez moda eğitimi gördü. Dizilerde stil danışmanlığı görevi aldı. Ozguncel.com Başak Dizer Fransez, ayrıca Londra Central Saint Martins’de moda kursları görmüş ve tekrar İstanbul’a dönüşte Vakko ve Vakkorama’da baş tasarımcı asistanı olmuş son olarak Bilsar Tekstil’e tasarımcılı işleri yapmış. Mesleği giyim uzmanı, stilist danışmanlık ve yazarlıktır.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Sevgilisi Başak Dizer Franser Resimleri Fotoğrafları

Başak Dizer wikipedia Kıvanç tatlıtuğ Kıvanç yeni sevgilisi Başak Dizer Franser Başak Dizer Fotoğrafları Başak Dizer Franser Resimleri

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

11 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar