Avea Yıkılan Paket Her Yöne 500 Dakika 19 TL Kampanyası Aboneliği

Avea Yıkılan Paket ile Her Yöne 500 Dakika 19 TL Kampanyası Nasıl yapılır?

Avea Yıkılan Paket Kampanyasının detayları, Avea her yöne 19 lira nasıl yapılır? Avea Yıkılan Paket Tarifesi nasıl olur?

Türkiye’nin GSM devleri Turkcell, Vodofone ve Avea arasındaki rekabet kampanyaları devam ediyor. Her defasından farkı bir indirim paketi ile karçımıza çıkan operatörlerden bir yenilik daha geldi. İşten Avea’nın Yıkılan Paket tarifesi hakkınaki detaylar, Avea yeni kampanyası sayesinde Vodafone, ve Turkcell’den baya bir abene çekip kendi abone sayısını artıracak gibi görünüyır.
2012-2013 Avea Yıkılan Paket tarifesi ile ayda sadece 19 TL ödeyerek her yöne 500 dakika görüşme yapabiliyor ve daha birçok yeni farklı fırsattan da faydalanabiliyorsunuz.

Avea Yıkılan Paket detayları;

Hattınızı Avea’ya taşıdığınızda 19 TL ücret ödeyerek yurt içi her yöne 500 dakika + yurt içi her yöne 1000 sms (Kısa mesaj) + 1GB internet/wap bağlantı hizmeti kullanımı, Avea hattı kullanıyorsanız 19 TL ücret karşılığında Avea içi 1000 dakika + yurt içi her yöne 1000 sms + 1GB internet/wap hizmet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Avea Her Yöne yıkılan paket kampanyasına kayıt olmak için KAYIT yazıp 1991’e SMS göndermeniz yeterlidir. Ayrıntılar için size en yakın Avea yetkili servisine uğrayıp bilgi de edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

18 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar