Avea 5 TL 250 mb internet Paketi Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Avea 5 LT 250 mb internet Paketi Nasıl Yapılır?

Telefon firmaları arasındaki rekabet devam ediyor. Üç büyükler olarak tanımlaya bileceğimiz. Vodafone, Turkcell, Avea yeni kampanyalarda sınır tanımıyor. Müşterilerinin kalıcılığını sağlamak ve bu potansiyeli kaybetmemek namına bir yenilikte Avea’dan geldi.

Herhangi bir Operatörden Avea‘ya geçmiş olan Faturasız hat sahiplerine http://teklif.avea.com.tr‘den yepyeni indirimli internet paketi hizmeti! Dilerseniz 5 TL’ye, 250 MB kapasiteli cepten internet hizmeti isterseniz 16 TL’ye 2 GB cepten internet hizmeti.

Yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle. hemen cep telefonunuz aracılığıyla http://teklif.avea.com.tr web adresini ziyaret edin, size sunulan paketler arasından dilediğiniz indirimli hizmet paketini seçin, Avea 8989 kısa numarasından cep telefonunuza gelecek SMS, Kısa mesaj bildirimine EVET yazarak geri yanıtlayın, Böylece sizde siz de Avea 5 liraya indirimli internet tarifesi kampanyalarından yararlanın. Ayrıntılı bilgi için buradan Resmi Avea kampanya sayfasını ziyaret edin.  Bakalım bunun üzerine diğer dev telefon operatörü firmaları Vodafone ve Turkcell ne gibi tarifeler geliştirecek.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Avea 5 TL 250 mb internet Paketi Nasıl Yapılır?” üzerine 4 düşünce

 1. sinem

  AVEA kazık atmaktan başka bildiğin bişey varmı telefondan şuna gir diyosun fırsattan yararlanmak için giriyoruz 5 tl alıyosun ama paketi vermiyosun !!

  Yanıtla
  1. emir

   Avea kampanyaları ve fiyatları gayet uygun. Aynı indirimli tarife uygulamaları diğer operatörler Vodafone ve Turkcelldende bekliyoruz.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>