Artı 1 TV Canlı izle +1 Kanalı Uydu Frekansları Türksat 2015

Artı 1 TV Kanalı Hakkında Bilgi

Artı 1 TV Türksat uydusu frekansı güncel, +1 tv hangi kanaldan yayın yapıyor?  Artı 1 TV yayına başladı mı? Artı bir izle, Artı bir canlı seyret Artı 1 canlı izle, Uğur Dündar’ın kanalı Artı 1  izle. aramalarına bilgileri edindikçe net yanıt vereceğiz. Korkusuz ve kararlı gazeteci olarak tanıdığımız başarılı haberci Uğur Dündar yeni bir televizyon kanalı üzerinden ana haberi bülteni sunmaya devam ediyor. işte Uğur Dündar’ın haber sunduğu Artı 1 kanalı hakkında gelen açılmaka.

+ 1 izleyici ile buluştu. Kısa bir süre önce Digiturk üzerinden Nisan ayı itibarı ile test yayınına başladı. Kısa sürede büyük ilgi gören yeni haber kanalı  Artı 1 TV sosyal medya devleri Facebook ve Twitter üzerinden de faaliyer gösteriyor.

Artı 1 kanalı Uydu Frekans bilgileri hakkında tüm detaylar  +1  TV resmi sayfası üzerinde yayınlandığında sizler için eklenecek.

arti-1-logo

Artı 1 (+1) Söz Veriyor;

SÖZ VERİYORUZ

21. Yüzyıl’ın değişen iletişim gereksinimleriyle örtüşen çağdaş bir iletişim projesi olan artı bir’in yöneticileri, çalışanları, programcıları ve sunucuları olarak; izleyicilere karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz, yayın ilkelerimizin altına imzamızı atıyoruz ve aşağıdaki beyanatımıza aykırı davranmamız halinde, izleyicilerimizin bizi görevden uzaklaştırmasını kabul ediyoruz.

  • Ekran başındaki isimlerin, bizlerden daha önemli olduğunu düşünüyoruz. İzleyici tercihlerini, imkanlar izin verdiği ölçüde beyaz cama taşımak için çabalayacağız.
  • Siyasi görüşümüzü, kişisel meselelerimizi ekrana yansıtmayacak; her durumda tarafsızlığımızı koruyacağız.
  • Şahsi görüşlerimizi paylaşmak için, artı bir yayın organları dışındaki uygun ortamları,
  • gazetelerdeki köşelerimizi, kişisel röportajlarımızı ve sosyal medya araçlarını kullanacağız.
  • Haberlerde ve programlarda asla Ozguncel.com karartma uygulamayacak; farklı görüşteki tüm taraflara ekranda yer vermeye çalışacağız.
  • Tüm konuklarımıza eşit mesafede duracak ve saygıyla davranacağız.

Kanalın yaptığı son açıklama;

Merhaba,

Gönderdiğiniz tüm mesajlarınızı dikkate alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Değerlendirme yaparken, en çok talep edilen konulara öncelik veriyoruz.

Yayına erken başlamamızı istediğinizi görüyoruz ama beklentilerinizi karşılayacak bir ekran oluşturmak için zaman planımıza uygun olarak ilerlemek zorundayız.

Kapalı devre test yayınımız sürüyor. Nisan’ın 2. yarısında, yani önümüzdeki günlerde uydu üzerinden test yayınına başlıyoruz.

Nisan ayı sonunda, Digitürk, D-Smart, uydu, internet ve mobil cihazlar üzerinden sizlerle buluşacağız.

Yayın tarihini, frekans ve kanal numaralarını, Nisan’ın son haftasında duyuracağız.

İlginize teşekkür ediyoruz.

Uğur Dündar’ın haber kanalı Artı 1 Canlı izleyen takipçilerimiz düşüncelerini yorumlarını paylaşabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Kısa Bilgiler
Biyografi
Teknoloji
Bağlantılar