Ağır İhanet Sözleri Resimli İhanet Sözleri İhanet Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İhanete uğramış ve kalp acısı çeken kardeşlerimizi unutmadık bir çok insanın kalbinin en derinden değim yerindeyse cız ettirecek anlamlı ihanet sözlerini siz değerli takipçilerimiz için paylaşmak istedik. Facebookta paylaşılacak ihanet şiirleri, Resimli, kısa, anlamlı, resimli ihanet sözleri ve daha fazlası buyurun. Eğer sizlerinde yayınlanmasını istediğini güzel sözler varsa bildirin adınıza yayınlayalım.

Acı Dolu İhanet Sözleri

Rabbim Beni Öyle Bir Sonbahar Ayazında Öldür Ki , Sevdiğim Mezarıma Geldiğinde Koyacak Tek Bir Gül Bile Bulamazsın… Ne Olursun Allahım.

Yagan Yağmurlarda ismini yazdım buğulu camlara göz bebeklerimde hayalini izledim sessizce ve aklımdan gitmedi ihanetinin bedeli sensiz gecelerimde lanetim sana!

ömrümden yıllar geçse de aşkların en güzelini şu garip hayatımda hissetsem de senin ihanetin kalbime kazınmış bir kere sevemez bu yürek kimseyi bile bile..

Eyy Sevgili! ihanetinin bedeLi Kalbimdeki Cehennem OLcak Bunu Unutma!

zarf pulu zampara dulu ALLAH kulu sever

 

bir gülüşün içime serilirdi baktığında dünyalar benim olurdu yanında 1 ihanetin bedeli bitirdi bendeki beni!

Sponsorlu Bağlantılar

Ağır İhanet Sözleri Resimli İhanet Sözleri İhanet Mesajları” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>