Acunn.com Dördün Biri Nasıl Oynanır 2014 Kuralları

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 2014 Acunn com 4 ün 1 Oyunu Oyna Acunn com

iri oyunu oyna Acunn.com sitesine oye olarak rahatlıkla Dördün Biri oyunu oynayabilirsiniz. Yazımızın devamında bu büyük ilgi gören sevilen oyunun kurallarını ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Survivor Ünlüler Gönüllüler oyunu, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi bir çok yeni yeteneğin keşfedildiği yarışmaya da başvuru yapabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. Ayrıca Acunn.com Maç özetlerini canlı izleyebilmeniz ve dakika dakika takip edebilirmenizde mümkün.

acunn-com-survivor-dordun-biri-nasil-oynanir

Acunn Dördün Biri Nasıl Oynanır?

Oyun; 1, 2, 3 ve 4 rakamları yazılı kutularından birinin üzerine tıklanarak oynanır.
Oyuna başladığınızda puanınız (0) sıfırdır.
Dört kutudan üçünde, bir sonraki seçime geçmeyi hak ettiğinize işaret eden onay (√) işareti; sadece birinde ise kaybettiğinize işaret eden çarpı (X) işareti bulunmaktadır. Bu işaretlerin kutular içindeki dağılımı otomatik ve karışık olarak sistem tarafından belirlenmektedir.
Tıkladığınız kutudan onay (√) işareti çıkarsa, tekrar bir seçim yapabilmeniz için 4 kutuyu görürsünüz. Bu aşamada iki şey yapabilirsiniz:
1. Yeni bir seçim yaparsınız ve oynamaya devam edersiniz.
2. Oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan “Puanı Kaydet” butonuna tıklar ve puanınızı kaydedersiniz.
Tıkladığınız kutudan onay (√) işareti çıktığında “1″ (bir) puan alırsınız. Onay (√) işaretini bulduğunuz her seçim size “+1″ (bir) puan kazandırır.
Oyun boyunca, kutularda çarpı (X) işaretini görmediğiniz sürece, istediğiniz zaman puanınızı kaydedebilirsiniz. Seçiminiz sonucunda çarpı (X) işaretiyle karşılaşmanız, Ozguncel.com kaybettiğiniz anlamına gelmektedir ve kazandığınız puanlar sıfırlanır. Ancak tekrar oynayabilirsiniz; bir kişinin oynayabileceği oyun sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.
Puanınızı kaydettiğinizde ise oynadığınız oyunu sonlandırmış olursunuz ve kaydettiğiniz puanla sıralama listesindeki yerinizi alırsınız.
“Puanı Kaydet” butonuna tıklamadığınız sürece puanınız kaydedilmez ve sıralamaya giremezsiniz. Yaptığınız seçimler sonucu ulaştığınız puanla sıralamada yer almak için mutlaka “Puanı Kaydet”e tıklamanız gerekmektedir.
Puanınızı kaydettikten sonra da tekrar (0) sıfırdan başlayarak oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Bir oyun dönemi boyunca kaydettiğiniz en son puan kaç ise, sıralamada o puan ile yer alırsınız. Son kaydettiğiniz puan bir önceki puanınızı siler.

Acunn.com Dördün Biri Oyunu Oynamak için burayı ziyaret edin. http://www.acunn.com/eglence

Sponsorlu Bağlantılar

Acunn.com Dördün Biri Nasıl Oynanır 2014 Kuralları” üzerine 18 düşünce

 1. merve

  acun bey lutfen yorumlari okuyun hic kimse oynamamis bende bize yardim edin arkadaslar nasiloynanira girin bende giricem belke bir sey yazilmisdir bir sansimizi deniyelim

  Yanıtla
 2. yücel sütcü

  acun bey oralarda bana yardımcı olucak kimse yokmu lutfen ben 4 dün 1 ri oynamak istiyorum. acun bey nasıl oynayacam bu oyunu açamıyorum. acun bey bu oyunu oynama konusunda iddialıyım oynamak istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz nasıl oynayabilirim sorvivor gitmek istiyorum.

  Yanıtla
 3. yücel sütcü

  acun bey bu oyunu oynama konusunda iddialıyım oynamak istiyorum lutfen bana yardımcı olur musunuz nasıl oynayabilirim sorvivor gitmek istiyorum.

  Yanıtla
 4. furkan

  acunn abi senin bütün filim yarışmalarını seyrediyorum yetenek siziniz türkiyeyi -oses türkiye -survivor

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>